Kapat

Milli takım Semih kaya yüzünden mi gruptan çıkamayacak? Neden Semih'in bu kadar üzerine geliniyor?

Yorumları okudumda Milli takım Semih yüzünden 2014 e gidemiyormuş bende size VOLKAN diyorum deplasmanda yenildiğimiz Macaristan maçındaki ilk gole bakın Romanya maçındaki yediğimiz gole bakın Volkanın bu gollerde %100 hatası var şimdi herkes Semih´i kurban seçmiş yedirmeyiz kimseye Semih´i

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Evet gidememizin tek sebebi SEMİH. Onun suçu macaristan maçına kadar hatasız onamak macaristan maçında sadece 1 hata yapmaktı.Ne suçu ya saçmalamayın Allah aşkına o kadar maçta 6 puan alan takıma nedemeli ? Eğer o adam olmasaydı şuanda Galatasaray ne Şampiyonlar Liginde olurdu nede Ligde bu kadar başarılı. Hatasız kul olmaz bir hata yaptı diye adamı hemen ezemeyiz. Zaten bizim Türk seyircisi böledir. Genç oyuncular hata yaptımı çok üstüne giderler ama yıldız birisi hata yapsa olsun bu adam çok iyi sorun olmaz derler. Ezdirmeyiz Semih Kayayı...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Milli takımda dün Arda ve Alper ' den başka çabalayan koşan var mıydı ..

Semih hatalı fakat topun o şekilde sekeceğini düşünemedi.. Bu kötü takıma bir günah keçisi lazım dünkü hatadan sonra Semih oldu oda..

0|2
    0|0
  • genel olarak iyi oynadık ama savunmada yapılmayacak bir hata yaptı ve maalesef bedeli ağır oldu:((

0|2
    0|0
  • Ortada milli takım göremiyorum ben.Çok sahte oynuyolla.

0|0
    0|0
  • Semihin de hataları var

0|0
    0|0
  • Helal sana herkes semihe yükleniyor asıl suçlu Abdullah avcıdır

1|1
    1|4
    • Semih topu adamin önüne atarsa abdullah avci ne yapsin acaba takim iyi oynadi aklinla cevap ver içinin sesiyle değil atar yaptim bildiğin :D

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• hayır abdullah avcı yüzünden. yazıklar olsun

1|3
    0|1
  • bu maç için semih hatalıdır.bırak cimbom sempatizanlığını

1|2
    2|0
    • çok ağır oldu,2-0 kazanınca galatasarayımızın oyuncuları sayesinde yendik demeyi biliyorlar,gsnin futbolcusu hata yapınca onun sayesinde yenildik diyemiyorlar.

• Bu maç için tabikide Semih hatalıdır ancak kalkıpta Milli takım 2014 e Semih yüzünden gidemiyor derlerse bende Volkan derim

• volakanda hatalı semihte ama bu maç semihi konuşuyoruz.nasılki daha önceki maçlarda volkanı konuştuysan bu maçta objektif olup semihi konuşmalısın.Avcı konusuna gelince o başlı başına sorun

• Semih napsin sen yeteri kadar puan topladinda semihin bir hatasi yuzundenmi elendik selamdi?En buyuk sorun abdullah avcidir sistem yok bisey yok dk 90 olmus adam oyuncu degistiriyo sanki ondeyizde taktiksel oyuncu degisikligi yapiyo.

1|1
    0|1
  • yahu bırakın şu herşeyi fb-gs kavgasına dökmeyi.şu milli maçları gs'li fb'li futbolcular gözüyle izlememek çok mu zor biz romanya'dan da macaristan dan da daha iyi futbolculara sahibiz ama romanya'ya sahamızda yenilip macaristan'a deplasmanda 3-1 yenilip sahamızda berabere kalıyorsak bu milli takım teknik direktörlüğünün avcı beye birkaç numara büyük geldiğini gösterir

0|0
    0|0
  • semih kayanın büyük hatası yüzünden volkana bağlamak nasıl bir fanatikliktir :) bazı gsliler hatalı gol yenilidiğini kabul etti ama bu ve bunun gibileri kabul etmiyor neden bu gsliler doğru bişeyi kabul etmiyorlar sürekli tikine gidiyorlar eğer bugün o kalede onur yerine volkan olsa bu ve bunun gibleri volkanın hatası yüzünden derdi şimdi volkan oynamamasına ramen hala volkanı suçlanıyor :)

1|2
    1|0
    • Ben Semihin hatası yokmu dedim sözcükleri yanlış okuyorsun galiba

• Semihin yerine kim oynayacak

• semih bir daha millitakım oynamasın diye kimse bişey demiyor oynacak elbet ama daha erken tecrubesiz çünkü ama dün sadece semihin büyük hatası yüzünden yenildik sen sürekli volkan diyorsun ben beşiktaşlıyım volkanı pek sevmem ama volkan nasıl hatalı golyediğinde herkez onu acımasızca eleştirdiyse şimdide semih eleştirilecek bu herkezin en doğal hakkı semih yerine daha tecrubeli ibrahim toraman ya da dün yedek olan egemen olması lazım gelecekte semih kaya oğzhan koç nacip salihler oynacak inşallah

• Zamanında Volkanı yerden yere vuruken nerdeydiniz acaba herhalde hatası olan eleştirilecek bunu kabullenmemek zaten başlı başına hatadır Volkan olur Semih olur Ahmet olur Mehmet olur

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşliyim ama Hirvatistana elendiğimizde de elenmemiz gökhan gönüle bağlanmişti türk halki işte hee bana kalirsa bu maçi semih yüzünden kaybettik o hatayapilacka hata değil bu seviyede yoksa takim iyi oynadi.

1|0
    0|0
  • Tek bir oyuncunun üstüne yoğunlaşmak hata bence. O zaman Türkiye'de ki futbolseverlerin bir çoğunun sevmediği Burak Yılmaz'dan dolayı da 2014'e gidecektik desek doğru mu olur? Böyle saçma bir şey yok bence. Semih çok genç ve geleceği parlak bir oyuncu böyle oyuncuları bitirmek yerine bu ve buna benzer maçlardan sonra yanında olmayı göstermek daha olumlu olur bence.

0|0
    0|0
  • Sanki önceki maçlarda tam puan aldıkla semih yüzünden çıkamıyoruz o zaman onceki puanları kaybeteselerdi semihle alakası yok.

0|0
    0|0
  • volkan sayesinde 6 puan kaybettik semihinde kredi var

0|1
    0|0
  • bencede semih i kimselere bırakma

kendin ye

0|0
    0|0
  • insanlar çok tuhaf

0|0
    0|0
  • Herkesin suçu var.

0|0
    0|0
  • Abdullah Avcı yüzünden.

0|0
    0|1
  • Peh.

Gül, gül öldüm.

Volkan eleştirillmedimi lan zibidi ? Günlerdir tüm forum platformlarında adamı dışlıyolar.

Kafanı kaldırda o cahil beynini biraz geliştir.

Bilmeden atıp tutma.

1|3
    1|1
    • aynen volkanın eşinden tut annesine kadar küfür ettiler eleştirdiler şimdi onların futbolcuları hata yaptı bişey olmaz ama volkanda hatalı goller yiyor diyorlar volkanı günlerce eleştirdiler fenerlilerin sesi çıkmadı ama onların futbolcu oldumu volkana ya da başkasına bağlıyorlar istemiyorlar onların futbolcuları eleştirilsin gsli futbolcular hata yapsada herkez bişey olmaz desin onu istiyorlar herkez eleştirmekte hakkı var

• sen volkanı yiyorsun ama mübarek? nasıl bir çelişki bu? zamanında volkan nasıl eleştirildiyse semih te öyle eleştirilmeli. yok öyle ayrımcılık

1|4
    0|0
    • Eleştirilecek tabi ama milli takım Semih yüzünden gruptan çıkamıyor derlerse bende Volkan derim anladınmı

• dostum volkana demediğini zaten bırakmadılar, sadece herşey karşılıklı yani.

Yükleniyor...