Hızlı kilo verrdiren yöntemleriniz var mı?

ben çok nsıkıldım artık göbeğimden acil kilo vermek incecik olmak istiyorumbildiğiniz yöntemler var mı? ebru şallı iki haftada iki beden egzersiz programıvarmış plates yaptım ama 14 gün boyunca aynı videoyu izlemek çok sıkıcı ayrıca plates çok zor geliyor bana iki hafta ya da bir hafta şunu yap kesin kilo verirsin dediğiniz yöntemler var mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Spor ve diet birlikte olursa faydalı porsiyonları küçültüp sporla birleştirdiğinde gözle görülür incelme olacak

0|0
    0|0
    • bunu biliyorum ama ben daha net bir şey istedim

• Belki inanmıycaksın ama herbal lıfe ı duymuşmuydun kişiye özel uygulanan bitkisel ürünlerle zayıflama çevremde gördüğüm tanıdığım birisinden sordum nasıl böyle inceldin diye bahsetti ve kullandıkları ürünleri gösterdi bende komşumun oğlu na söyledim kilosundan dolayı ameliyat olamıyan bir çocuk o da başladı ve zayıfladı bayağı bana her gördüğünde teşekkür ediyor herbal lıfe türkiye de 15 yıl dır varmış sitesine bak incele inşallah sana da faydası olur herşey gönlünce olsun.

• eig için teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• 3 hafta 3 ogün sadece kellogs yiyorsun 4 kilo gidiyor kaçamak yok :)

0|0
    0|0
    • O ne normal diyetle de bir ayda 4 e yakin kilo veriyorum aslinda

Erkekler Ne Diyor 3

• evlimisniz ya da sevgiliniz duzenlı ılıskınız varsa ılerıye donuk olabıldıgınce cinsel yaşama ağırlık verın hızlı kılo verdiriyor ınanın

0|0
    0|0
  • Vardır AC karinla

0|0
    0|0
  • Yag yakmak sabir isidir :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...