Er protein tozu hakkinda?

Et proteinleri en iyisi hangisidir? Sut proteini kullanmiyorum o yuzden bana önerebileceginiz et kokusu olmayan ya da az olan ama protein miktari yuksek olan, kullanipta tavsiye edebilceginiz var mı . Yardimci olursaniz sevinirim 😊

Güncellemeler:
Kalsiyum fazlaligini bobreklerim atmadigi için et proteini tercih etmek istiyorum. Sut urunleri yasak bana malesef 😕

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Vücut her çeşit proteine ihtiyaç duyuyor sadece et ya da sadece süt ile olmaz kardeş içinde protein olan herşeyi göm gitsin zorla kendini

0|1
    0|0
    • Onu bende biliyorum. Bana sut urunleri yasakta ondan et protein tozu almak istiyorum.

Bildiğiniz kullandiginiz varmi?

• Süt neden yasak ona göre farklı içerikli bulabilirsin sut proteini kazein mesela

• Kalsiyum fazlaligini bobreklerim atmadigi için taş yapiyormuş o yuzden yasak. Onun için ete yoneldim. Onerin varmi?

• Tozunu alacagina et ye bence

0|1
    0|0
    • Her zaman olmuyor. Ben bekar kaliyorum.

• Gecmis olsun isin zor valla, allah sifa versin :(( tavuk , ton baligi , et, yumurta filan idare edicen o zaman :(( boyle bir sıkıntin oldugu icin de doktoruna sormadan toz kullanmayi dusunme zararini gorebilirsin yoksa :'((

• Tavsiye icin Teşekür ederim. Ama kilo almam gerek fazlasiyla zayifim. Doktorlar pek bisey soylemiyorlar. Ettikleri yeminler boşa onlarin. Karbonhidrat tozu kullandim 2 kila aldim ama kalıcı olmadi ve kabızlık yapti. Cok fazla rahatsiz etti beni. Ve bana yarayan genel olarak et ve mercimek falan. Protinli yiyecekler fazlasiyla yariyor yani. Bu ikisiyle kilo alıyorum ama her zaman bunlar olmuyor. Ton balığıni kesin alirim. Amaç sut ürünlerinin yerine yenisini koymak ve kilo almak. Çeşitlilik kisacasi 😊

Yükleniyor...