Supplement kullanan arkadaşlar?

Beyler spora başlayalı 3 - 4 ay oldu, Hardline Whey 3Matrix, Olimp Amino 5500, Hardline Kreatin, Hardline Glutamin ve Hardline Bcaa aldım, en mantıklı kullanım şekli önerisi olan var mı? Sabah kalkar kalkmaz aç karınla 1 ölçek whey protein, 2 amino alıyorum, spordan önce yarım ölcek whey protein 1 amino alıyorum, spordan sonra 1'er ölçek glutamin kreatin ve 2 bcaa alıyorum, yatmadan öncede 1 ölçek whey protein ve 1 amino alıyorum, detaylı bilgisi olan varsa yardımcı olsun, ben araştırdım kendime göre en uygun bu şekilde buldum.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak kardeşim. Öncellikle bu kadar para kesinlikle boşuna verilmiş. Neden

1. Wheyin içinde bcaa ve amino asitler var. Hadi onuda geç aminoasitin içinde bcaa var.
    2. Glutaminin %95i bağırsaklar için enerji olarak kullanılır. Kasa geçemez.
    3. Kreatin ağır antrenman yapan sporcular için iyidir.

Mademki almışsın söyleyeyim.

Spordan 1 saat önce bcaa
    Spordan sonra whey protein (1-2 ölçek), kreatin shake

yeterli olur. Bcaa bittikten sonra aminoasit kullanırsın.

Supplementlere bu kadar çok para harcamak gereksiz. Ben sadece definasyondayken kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • kardeş spordan 1 saat önce bcaa creatin glutamin karıştır iç sonra whey iç spordan hemen sonra bcaa creatin karıştır iç sonra whey yatmadan önce bir ölçek glutamine iç ben böyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • Tolga murat balikci abimize sor facebooktan ulasabilirsin. Kendisi tek ayagini 17 sinde kaybetmis olmasina ragmen calisip sampiyonluklar kazanmis bir adam. Ben aklima takilan seyleri ona soruyorum kral adamdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...