Dikkatimi çekti bu konu

Beyler bayanlar şimdi 2014 Dünya Kupası Brezilya'da aynı zamanda 2016 Olimpiyat Oyunları da Brezilya'nın önemli şehirlerinden biri olan Rio de Janerio şehrinde yapılacak cidden Brezilya şu önümüzdeki 3-4 yılı çok iyi geçiricek ne dersiniz ileride bize de böyle peş peşe organizasyonlar gelir mi? ya da peş peşeyi bırak bir büyük organizasyon mesela 2020 ne diyorsunuz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bizim kızlarında bir an önce spor salonlarına akın edip zenci gtü çalışması gerekiyor

brezilyaya bu başarıyı kesinlikle kadınlarıdna ki o kusursuz kıç kazandırmıştır

bu böyle biline

0|1
    0|0
    • evet olaya çoook ilginç bir bakış açısı geldi :D ama bir bakıma doğru diyon Brezilya tanıtımlarında falan o kızları da çok gösteriyor sonra Rio karnavalında hep o kızlardan var doğru aslında düşününce mantıklı gelmeye başladı :D

• benim düşüncem bu

aksini düşünenede saygımız vardır olacaktır olmalıdırda

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 11

• Onun için din değiştirmemiz lazım ya da süper güç olmamız lazım oda bu gidişle biraz zor gibi 3-40 yıla belki ... üretken değilim tüketen kısımız hala

0|1
    0|0
  • sittin sene olmaz adam gibi daha olimpiyat sahamız yok birde o kadar turisti emanet edecek halk yok türkiyede böyle bir organizasyon olsa kesin iptal olur bir dahada olimpiyat falan göremeyiz

0|1
    0|0
  • büyük ihtimal 2021 yılında türkiyede dünya olimpiyatları istanbulun ev sahipliği yapması çok yüksek ( bence ) ki öyle bir şey olursa türkiyenin kasası 9 - 10 sınfırlı 1 lerle dolucaktır

0|1
    0|0
  • AVrupa Kupası ile Olimpiyatlar'dan ikisini almak istedi Türkiye ama ikisini bir vermediler. Platini, bir tanesini seçmemiz için baskı yapmıştı ama son durum ne oldu bilmiyorum.

0|1
    0|0
    • ee normal ikisi de aynı yıl içinde farklı yıllarda olsaydı belki karşı çıkmazlardı zaten 2020 avrupa şampiyonası farklı ülkelerden farklı şehirlerde oynanacak artık o iş bitti. Acaba olimpiyatı alır mıyız dersin ?

• Platini ile Türkiye arasında bir samimiyet var ve daha önce böyle bir organizasyon da almadığımız için ve İstanbul gibi bir şehrin de olması kuvvetli bir olasılık doğuruyor.

• sen rest çekip gidersen çok zor böyle şeylere ev sahipliği yapman

0|1
    0|0
  • Çok zor diyorum 2020'ye kim ölüyor kim kalıyor:) Ama 2020 bize çıkarsa eğer çok büyük bir olay olur bence.

0|1
    0|0
    • bizimkiler EURO 2020 için aday oslaydı bence alırdık... EURO 2016'yı kıl payı 1 oyla kaybetmiştik 2020 için en büyük adaydık ama Olimpiyat'a ağırlık verilince EURO 2020 işi yattı...

• Brezilya futbolun çok zengin olduğu bir yer sonuçta kıymetinin bilinmesi lazım türkiye futbolun bokunun çıktığı yer :(

0|1
    0|1
    • zaten futbolu ben bir kenara bırakıyorum ve acaba diyorum bir 2020 olimpiyatalrını verirler mi ? şansımız var inşallah alırız 2020 olimpiyatlarını.

• İyi oldu çokta iyi oldu güzel oldu tamammı çokta güzel oldu

0|1
    0|0
  • imkansız öyle bir ihtimal olabilirmi

0|1
    0|0
  • tabi ki hayır :)

0|1
    0|0
  • Bence önemi yok. Ben önümüzdeki 3-4 yılı iyi geçirmedikçe kim geçirirse geçirsin umrumda değil.

0|1
    0|0
Yükleniyor...