Dopingli sporcularimiz?

Haberde gordum 2012 de londrada yapilan olimpiyatlarda birinci gelen sporcumuzdan sonra ikincisindede doping oldgu ortaya cikti madalyalar geri alincak benim anlamadgm doping illaki testlerde ortaya cikacak bunu bile bile sporcular neden doping kullanir konuyla ilgili bilgisi olan var mı

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslında Doping kullanmak yasak. Bedenin sınırlarını zorluyan bir ilaç hayatı kısaltır diğer anlamı ile. Herhalde adam :D :D Bu yarışı kazanayımda ne olursa olsun demiştir belki testleri unutmuşta olabilir.

0|0
    0|0
  • Dopingler, steroidler. Hepimiz bir dönem kullandık. Bende kullandım. Her ilacın farklı atılma süreleri vardır. İnsanlar bunları hesaplayarak girerler. Fakat bazen iş umduğumuz gibi gitmiyor ve anti doping kurulu evimize ani baskın veriyor :)) test yapıyor ve pozitif çıkınca başarılarımız alınıyor. Sporcu neden doping kullanır? En basit cevap ile performansını artırmak için. Testler normalde çok sıkı tutulmaz avrupa ülkelerinde. Tabi yine Türkiye hariç.

0|0
    0|0
  • Aslı cakirla antremana çıkıyoruz kız baya emek veriyor bence olimpitattaki herkes kullanıyor sadece doping kurumuna bağış yapmak gerek yoksa karaliyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...