Bugün hiç romantik değilsin hep söylenirya peki sizce ?

Bu cümleyi kurarken aslında kuran kişilere ve çiftlerin uyumuna dikkat ettimde asker arkadaşları sanki el ele tutuşmuş yürüyorlar edasında olan çiftlerin butür bir beklentide olmasına cidden anlam veremiyorum bacaklarını sağa sola açığ diz kapakları sağ sola bakacak şekilde hesapta delikanlı yürüyüşü yapan ama spastik gibi duran erkek tiplemelerin yanında birde kadın versiyonu cidden çekilmiyor ki bunlar birde romantizmden bahsediyorlar biliyorumki aranızda iyi gözlem yapan insanlar vardır sizce romantizmden bahsedecek insanın nasıl bir konuşması ya da duruşu olmalıki ben bu insana romantik olurum diyebilesiniz ?

Güncellemeler:
Bende öyle tahmin etmiştim konu kapanmıştır :D :D :D

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• yapma Allah aşkına o kadar alımlı zarif kibar kadınların yanında odun odun adamlar... onlar daha çoğunlukta bence

0|1
    0|0
    • oda var illaki ama eskişehirde gözlemliyorum ciddi ciddi bakımlı kadın çok az var kocaelide bile dul kadınlar buradakilerden alımlı saç darmadağın yıkanmamış ne bilim amele gibi dolaşıyorlar sonrada dizileri izleyip izleyip gazı alıyorlar sen bana neden öyle bakmıyorsun ulan sen kendine bakmıyorsun adam nasıl baksın diğmi ya :D

• Rica ederim biz bize yeteriz tarzı olan ve açık yürekli insanlar samanlıkta bir kaç buğday tanesi ve ben birtanesini buldum o yüzden mutluyum ben teşekkür ederim cesaretin ve cevabın için...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• En büyük romantizm yalnızlıktır, Dostum. İçin içini kemirir. Geçenlerde ölüyordum, kendi belirsizliğimden. Önüme gelene merhametle bakıyorum. Romantik olmak için önce yalnızlığı yaşamak lazım. Öyle, güç, sex, gurur, hırs...vs bağımlılığıyla romantik momantik olunamaz. İnsanlar bunu anlamıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...