Sizin icin fedakarlıgın sınırı nedir?

Aileniz ,eşiniz ,çocugunuz ,sevgiliniz veya anneniz-babanız hayatınızdaki

insanlar ya da insan .. sürekli kendini düşünüp herşeyi kendi istegi

dogrultusunda yapıyorsa, sizi bir şekilde kandırma ya da ikna girişimleriyle

bıktırıp istedigi gibi şekillendiriyorsa ve bu senelerdir böyle gidiyorsa,

fedakarlıgınızın haddi hesabı yok ise buna dur demenin zamanı gelmiş midir,

yoksa ipin ucunu baştan kaçırmışsın artık değiştirmenin bir faydası olmaz mı

dersiniz?

Hep fedakarlık yapan siz oldugunuz halde bunun umursanmaması hatta

yapmamışsınız gibi gösterilmesi ya da mecburmuşsunuz gibi gösterilmesi

sizi ne derecede rahatsız eder, bunun sınırı nedir?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• cok kötü rahatsız eder ben okadar cabalıycam o umursamıycak.Aşk hayatında cok olur okadar ugraşrsın acaba onu mutlu etmek ıcın ne yapsam dıe gunlerce düşünür durursn süprizler yaparsn şaşırtırsın ama bıraz zaman gecer başkasyla senı aldatır.Senın yaptıgın butun ugraşlar boşa gider hep boşa kürek çekmiş olrsn ne kötu bişey yaw Cinayetlik sırf adam öldurrum bu sebebe:D

1|0
    0|0
    • sadece aşk hayatı diil genel anlamda da böyle.örnegin anne-baba ya da atıyorum kardeşin ,eşin dostun .fedakarlıkların takdir edilmezse ya da umrusanmazsa buna sanki mecburmuşsun gibi davranılırsa o zaman naparsın..

• evet yapmassam kötü olr gibi hissediyrm ve yapıyorm.İnsanda bazı şeyler alışkanlk oluyor.Mesela benı halı saha maclarına cagıryolar telefneden arayıp gelmiycm diyorm gel be ne olr gel ne olck altı ustu 90 dk falan dıo bende kırmaym ya gidiym diyorm ama okadar isteksiz olyrm ki.Yne arıyolar ertesi gün yine gidiyorm kırmamaya mecburmşm gibi:D nefret ediyom valla

Erkekler Ne Diyor 8

• hayat kendi hayatımız onalr sadece bizimle birlikte kendi hayatımın kendi ayaklarımın üzerinde istedigim gibi yaşarım kimse hayatıma karışamaz

1|0
    0|0
    • tamam guzel benimde düşüncem öyle kimse karışamaz ama bir şekilde buna ikna edilmeye calışılıp ya da kandırılmaya calışılınca bir yerde bıkıp tamam diyosun...buna ne diceksin..

• yetmedimi artık farkına var 39 yaşındasın sanırım geliştir kendini 40 dan sonra şarap tadında olursun

• neyse teşekkürler yorumun icin..

• Evet gelmiştir.

çok rahatsız eder anlıya biliyorum ne yazıkki ;)

1|0
    0|0
  • fedakarlık bir yerden sonra sana acı aptallık olarak geri dönüyor çoğu zaman

yaptığınamı üzülürsün verdiğin değerin boşa gitttiğinemi

saçma geliyor artık değer,fedakarlık aşk meşk, kısacası herşey...

1|0
    0|0
  • rahatsız etmemeli.fedakarlık karşılıksız yapılır.hatta mümkünse kimse bilmesin..diğer türlüsü başka şey olur..yardım olur kırmamak olur falan...buna ne zaman dur denir,dur dediğinde karşılaşacağın yeni durumu göze alabildiğinde..

1|0
    0|0
    • ama sürekli fedakarlık yapmak kullanılıyor hissi vermez mi insana?

• insan rahatsız olduğu bişeyi tabi ki kendi lehine çevirmeli mümkünse.hele ki artık tak demişse,

tak dedirmişlerse ; bu değer bilmeyen insanlar için daha fazla ızdırap çekmenin alemi yok..

bi şekilde olumlu duruma getirmek lazım..

• anlıyorum teşekkürler..

• ipin ucu çoktan kaçmış zaten bu yaştan sonrada birşey yaparsan ancak onları üzersin,yapacağın tekşey onların gönüllerini hoş tutman,ama genede sen bildiğini yap onlarında tecrübelerinden yararlar,kulağına küpe et...

1|0
    0|0
    • yaşla alakası var mı yokmu bilmiyorum da bir yerden sonra insan kendini kullanılmış gibi hissediyor..herkesi mutlu ederken sen mutsuz oluyorsun..ve bu kimsenin umrunda olmuyor..

• nersi gııııı? paua yeni gine mi? uzak doğumu?

• kişiden kişiye değişir

1|0
    0|0
  • bayaa cok fedakarimdirr ben yaa bu yüzden cokda cile cekerim !

1|0
    0|0
  • yav buda kaptana hediyem olsun...

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevdiğim kişiler için yaptığım her hangi bir şeyi fedakarlık olarak görmem onların mutlu olması beni mutlu eder ki sevdiğim kişi sayı bir elin parmaklarını geçmez

1|0
    0|0
    • tamam onları mutlu görmek güzel ama sen onları mutlu ederken sıkıntılarında olucak mutlaka fedakarlık kolay bişey değildir..sürekli böyle devam etmesi seni rahatsız etmez mi?

• sevdiğim insanlar aynı dercede beni severler ve zor durumda kalacağım bir şey istemediler hiç ben kendi isteğimle yaptım bazı şeyleri

• o zaman şanslısın ne diyim..

Yükleniyor...