Doğumgünü barışmak için vesile olabilir mi?

Onu üzdüm küstüm küslüğü de fazla uzattım.çok adım attı geri çevirdim.ama pişman oldum ama o bunu bilmiyor tabi.adım atmak istiyorum ama çekiniyorum tersler diye.doğumgününe az kaldı acaba bu bahaneyle gönlünü alabilir miyim sizce?yoksa hiçbirşey yapma mı dersiniz bana?kararsız kaldım bir akıl verin ne

olur:(başka alternatifim yok doğumgünü bahanesinden başka.!siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sevgi için herşey bahanedir.Yeterki yürekten sev

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• doğum günü gonlunu almak ıcın en ıyı bahanedır ve bence acaba der bırseyler bekler (aynı ben gibi ama olmadı işde) sonucta ıcınde kalıp keske demek yerıne ıyıkı dersın

0|0
    0|0
  • bi dene ama cocuk lafinda duran biriyse icinden istemesede seni tersliycektirr !

bende bögleyimdirr, istemedigim seyleri yapmak zorunda kalirim Delikanli imajini cizmemek icin

:(

0|0
    0|0
  • doğum gününde ne hediye vermeyi düşünüyorsun ki

0|0
    0|0
  • olabilir...

0|0
    0|0
  • ben olsam beklerdım sende dene içinde patlıcağına bir adım at en azından denedım olmadı dersın

0|0
    0|0
  • barışmanız için güzel bir fırsat dogum günü denemelisin şansını

0|0
    0|0
  • BENCE ARA NE ZMAN DOGUM GUNU

0|0
    0|0
    • 10 gün var çok az kaldı.sürpriz birşeyler olmalı ama netleştiremedim daha..

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğum günü iyi fıkır. Tek eğer terz Birsey derse gurunu, inadını evde bırak yoksa yine başa dönersiniz.

0|0
    0|0
  • Doğum gününde adım at. Yoksa pişman olursun :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle super bir bahanee bir de guzel bir hediye alip pismanlik sozleri soyledinmi tamamdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...