Bugün rüyanızda ne gördünüz ? :)

hatırlıyorsanız paylaşır mısınız ? Siz ne gördünüz bugün rüyanızda ?

Ben uzun saçlarımı kuaför kısacık kestiği için hüngür hüngür ağlıyordum. :)

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bende iki rus gördüm, birisi salata, diğeri kızdı :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Crm telekomda muateri temsilcisi var uykumun icine etti gunduz vakti onu gordum nalet olsun bide cIkIylrdum cins karIyLa :/

0|0
    0|0
  • çok acayip şeyler gördüm kısa zamanda yolcuyum heralde şimdiden hakkını helal et

0|0
    0|0
  • ben rüyamda (gerçek hayatta hiç bir zaman olmayan) sevgilimle elele beşiktaştan sarıyere yürüyordum..o esnada saat çaldı..işe gitme zamanı saat : 07:00 :(

dervişin fikri neyse zikri de odur hesabı..zaten sevgiliyi biz sadece rüyada görürüz..

0|0
    0|0
    • belki sana da malum olmuştur. Belki yakında bir kısmetin çıkar :)

• inşallah..ölmeden bir kız arkadaşım,sevgilim olmasını o kadar çok isterdim ki..cinsellik anlamında değil..sevdiğim,aşık olduğum kızla flört etmek,gezmek,elele tutuşmak.sonunda nişan ve nikah.bu duyguları tatmayı o kadar çok istiyorum ki..bu duyguları tatmadan ölmek istemiyorum..ama yaş 32 ve yakışıklılıktan uzak bir profilim var...bu gidişlede sanırım bu hayatta bu duyguyu yaşayamayacağım..:(

• görkem adında daha önce hiç görmediğim, hiç tanımadığım bir kızla tanıştım aklımdan bir türlü çıkmıyor

0|0
    0|0
    • bir yerde okumuştum rüyanızda tanımadığınız birini görme ihtimaliniz yok. İllaki bir yerde görmüş olmalısınız diye yazıyordu. Ben pek inanmadım ama :)

• ama sabahtan beri düşünüyorum bir yerde daha önce görmüş olabilir miyim diye hayır görmedim

• bu gece görmedim önceki gece eski sevgilimi anlık gördüm bana doğru geliyordu beni görünce yolunu değiştirdi bu kadar beyaz efoşman üstü vardı üzerinde bu kadar

0|0
    0|0
  • insanlar hatta bazı hayvanlarda gözleri kapandığı andan itibaren rüya görürler taki uyandıkları ana kadar. ancak bazı zamanlarda çok kısa rüyalar hatırlanabilir onlarda uyanma anında görülenlerdir.

ben mesela hiç hatırlamam.

0|0
    0|0
  • öküz gördim

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • karsi oda ile birlikte parti yapiyorduk nasil bir seyse

0|0
    0|0
  • 1 yıldır rüya görmüyorum

0|0
    0|0
  • mahkemeye girmişim hep kargaşa isyan ediyodum falan filan bugün gerçekten mahkemedede beraat ettim

0|0
    0|0
  • üç harflileri gördüm uyandığımda malüm yer açıktı

0|0
    0|0
  • uzun süredir rüya göremiyorum :))

0|0
    0|0
  • ayrılıklar gördüm

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• saç sıkıntıdır kestirdiğine göre sıkıntından kurtuluyorsun. rüyada ağlamak iyidir.

ben eski sevgilimi gördüm ne alaka bilmiyorum hiç aklımda da yoktu halbuki, şaşırdım :/

0|0
    0|0
  • Rüyamda rakı içiyodum ki normalde rakı içmem hiç..Sen sorunca hatırladım bak :)

0|0
    0|0
  • Rüyalarımı hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...