Ardayı özleyen varmı?

Şahsen ardayı sahalarda görmeyi özlemişim...gsde iyi futbolcuydu..

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• en çok çabalayan oydu

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• arda özlenmez mi yaaa ilk çıktığı zamanlarda nasıl ortalığı kawurmuştu

0|1
    0|0
  • yok yaa sevemedim gitti onu

0|0
    0|0
  • Evet Arda sürekli kendini geliştiren bir futbolcu..

Dün milli takım maçında bir Arda bir Alper adam akıllı oynadı... Diğer oyuncular da Arda kadar çabalasa takım bu hale gelmezdi.. Herneyse Arda'yı gerçekten özledik..

0|0
    0|0
  • 10 numaryı hak eden kişi arda..

0|1
    0|0
  • Evet ama alışıyoruz

0|0
    0|0
  • Adam ispanyollara benzemiş ://

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Galatasaray'dan gittiği günden beri kanatları bir türlü dolduramadık. Türkiye'nin en iyi futbolcusu nazar değmesin. Geri gelmesini istedim. :(

0|4
    0|0
  • Arda Milli takımın en iyi oyuncusu, kuşkusuz.. bi' zamanların Tuncay Şanlı'sını görüyorum onda..

0|3
    0|0
  • Aynı duyguları dünkü maçta bende yaşadım. Tanışma fırsatım olmuştu bizde oynarken. O gün aklıma geldi birden nedense. Kendi kendime de mırıldandım iyi geliştirmiş kendisin falan diye arada bir küfür de ettim tabi ama bizim Türk milleti olarak özelliğimizdir ya birisini sevsek bile küfür edip bunu dile getiririz:) Benim de dün akşam öyle bir şey oldu işte. Allah yolunu bahtını açık etsin şu saatten sonra ne desek boş tabi. Ama aklıma bir hücum hattı geldi;

Sol açık arda yanında sneijder sağ açık ribery forvet burak

İmkansız değildi bu bizim için ama kaçan balık büyük oluyor:S

0|0
    0|0
  • bizde en iyi oynayandı bugün

0|2
    0|1
  • arda on numara topçu olmuş helal ya

0|1
    0|0
  • arda bugün iyi oynadı varını yoğunu ortaya koydu valla kimse bişey demesin ardaya her geçen gün daha iyiye gidiyorbugün bütün futbolcularımız iyi oynadı ama tek semih kayanın hatalı golü maçın skorunu değiştirdi

0|0
    0|0
  • 66 numara ve kaptan olmayacaksa özlerim

0|1
    0|0
  • maçın tek yıldızıydı kendi yedi adam bir asist yaptı daha ne yapsın ?

0|0
    0|0
  • arda galatasarayımızın oyuncusudur

0|0
    0|0
  • Arda ve Bekir dün süper oynadılar ha bide Onur

0|0
    0|0
  • Özledik ama dönmez.

0|0
    0|0
  • Arda Türkiye'ye birkaç yıl sonra döner.

0|0
    0|0
  • Galatasarayda yatmakta başka birşey yapmıyordu geçen sene o kötü dönemlerde gemiyi ilk kaptan terketti

0|0
    0|0
  • o adam gs de bir şey yapmadı, atleticoya gitmeseydi bu hale hayatta gelemezdi.

0|1
    0|2
  • süper geliştirmiş kendini.. burdan ispanyanın gücü ortaya çıkıyor burdaki topçular yetişemiyor oraya gidip 6 ayda topçu oluyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...