Abdullah Avcı istifa etmeli mi artık ???

Abdullah Avcı istifa Etmeli mi?

Bugün kü maçtan snra şahsen ben istifasını bekliyorum...

0|0
12|50

En İyi Erkek Görüşü

• Egemen bekir ve gökhan zanı kadroya alıp toramanı almamak ahmaklıktır ve bu adamın böyle ahmak olacağına ihtimal dahi vermezdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Macar kalecinin eşofmanıyla Andorra futbolcusunun garsonluğu ile dalga geçersen Brezilya'ya ancak tatile gidersin

1|0
    0|0
  • Kesinlikle istifa etmelidir.

1|0
    0|0
    • Aslında asıl sorumluluk futboldan anlamayıp futbolu yönetmeye kalkanlardadır:Onların da istifa etmesi gerekiyor.

• Valla önce Abdullah avcı istifa etsin sonra da tüpçü..

• Yönetim değişmedikçe sorun düzelmez.Futboldan anlayan bir kişinin gelmesi lazım başkanlığa.Hıravtistan da Suker Almanya da Beckanbauer başkan şu an.

• Bizim milli takımın en büyük eksikliği, 2002'den beri oturmuş bir kadrosunun hala olmayışı. Her gelen hoca, oyuncuları tanıyıp birlikte kaynaştırana kadar yeni bir uluslararası organizasyon içerisinde buluyor kendini ve haliyle işin çoğu şansa ve kişisel beceriye kalıyor. Günümüzdeki futbol ise kişisellikten ziyade, takım olgusu üzerine kurulu olduğu için gelen atıyor, giden atıyor haliyle... Şimdi bu organizasyona da katılamayacağız diye kalkıp yeni gelen Abdullah hocayı da gönderirsek, şimdiye kadar elde ettiğimiz birikimi de yine ve yeniden heba etmiş olacağız. Nasıl ki Hiddink'den sonra takımı toparlamakla zaman kaybettiyse Abdullah hoca, ondan sonra gelen de bu sebeple zaman harcarken yine bir organizasyon içerisinde hazırlıksız bulacak kendini. E milli maçlar, kulüp takımları gibi bol değil. Haliyle milli takıma oturmuş bir kadro kurmak, kulüp kadrosu kurmaktan daha zor ve zaman alan bir durum. O yüzden milli takımın başarısı için sabır, istikrar ve adalet şart.

1|0
    0|0
  • Abdullah avcı'da sorun olabilir ama takım genelinde iş yok, bence.. bi' arda'yı beğenerek izliyorum gerisini at çöpe gitsin, o derece yani..

Şenol Güneş ya da Mustafa Denizli gelse'de takımın çok fazla düzeleceğini sanmıyorum ama ikisinden birinin gelmesini isterim..

2|1
    0|1
    • Yer mi anadolu cocugu bu numaralari.. tm affettim dicem sonra saka dicen...

Kendimi kullanilmis hissediyorum..

• :D Bayrampaşa çocuğu ...

Yahuu şaka vallahi... :(

Hadi affet barışalımm

• kötü oyuna rağmen Semih hata yapmasa öyle böyle 3 puan geliyordu.Bu semihin yeri yok

1|0
    0|3
  • kesinlikle katılıyorum sana. iyi bir çalıştırıcı olabilir ama milli takım taknik direktörlüğünü kaldıramadı.

1|0
    0|0
  • etsin artık ya. geldi geleli hiçbir maçta istediğimizi alamadık. hazır ertuğrul hoca da boştayken bıraksın artık.

1|0
    0|0
  • Milli takımın başına kim gelirse gelsin bişey olacağı yok..Nesil bitti nesil eskiden dualarla milli duygularla savaşa gider gibi çıktığımız maçlara şimdi gazoz maçı olarak bakılıyor..Millet milli maç denince eskisi gibi duygulanmıyor..Türk milletinin duaları oyuncularının kahraman türklükleriyle çok başarı elde ettik artık o nesil bitti...

Gidin alpayın isviçre maçında nasıl istiklal marşı okuduğunu görün..

1|0
    0|0
  • evinde savunma yapan takımı yenemiyon daha rakibin duran toptan ilk yarıda bir pozisyonu var onun dışında bir de ikinci yarıda taçtan pozisyon verip gol yedik başka da yok bu takımı yenemiyorlar daha.. hayalden bile öte çıkma şansımız. bu maçı değerlendirmesiydi hocaya gelecek olursak elemelerin sonuna kadar devam edicektir ondan sonrası bence heralde bırakır kendisi.

1|1
    0|0
  • Bence Abdullah Avcı değil, Abdullah Avcının gururu ve egosu istifa etsin.

Bir Fenerli olarak ne kadar sevmesemde milli takımın başında Şenol Hocayı görmek isterim...

1|0
    0|0
  • etmesin ya da etsin yaa

1|0
    0|0
  • yönetemiyor takımı bu kadar basit. Sercan kadar gereksiz bir futbolcu yok gökhan zan'da cabası. nerede olcay şahan nerede ahmet ilhan?

1|0
    0|0
  • İçinde bulunduğumuz duruma bakılırsa herkes istifa etmesini düşünebilir ama. İstifalar ile bu işler olacak değil. Bunun yerine daha yapıcı çözümler bulmak lazım bence. O istifa etti diyelim yeni bir teknik direktör yeni bir sistem yine bir program vs. takım daha yeni yeni oturmaya başladı bence. İstifa konusuna da etmemeli diyorum.

1|0
    0|0
  • yok biraz daha bafiliycekmiş

1|0
    0|0
  • Etmeli, oyuncu seçimlerinden büyük adaletsizlikler var milli takımda...

1|1
    0|0
  • Hiç umrumda değil artık boşu boşuna kulüp takımlarının oyuncuları yoruluyor sakatlanıyor bıktım milli maçlardan sanki gitse napcak kupayı mı alcak zaten bu sefer alma sırası Brezilya da oyüzden bu kadar heyecan Türkiyeye fazla

1|0
    0|0
  • Takıntılı adam onu oynatmaz buna şans wermez. Doksanıncı dakikada adam değiştiriyor. Sanki biz öndeyiz ya zamandan da çalıyor. İBB de ne yaptıki milli takımda yapacak

1|0
    0|0
  • etsin artık

1|0
    0|0
  • bence istifa etmeli yerine hemen şenol hoca gelmeli belediyeden alınan adamla bu işler olmaz o takımda korku yok rahat oynuyorlar milli takım böylemi ben abdullah hocaya pes te takım kurdurmam :)

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun, testi kırıldı... artık bu saatten sonra istifa gelse ne yazar, gelmese ne yazar..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.

Aykut Kocaman'a olan saygım sevgim tahamülüm herşeyim artıyor.

Kıymete biniyor adam.

1|0
    0|0
  • memlekette teknik direktör kalmadı anasını satayım. istikrar olmadan bu iş olmaz.

1|0
    0|0
  • bence en iyi kadro ile çıktı

1|1
    0|0
  • evet bence etmeli milli takim iyi gitmiyor bu siralar, karanlik ufukda gibi

1|0
    0|0
  • artık etmeli Şenol Güneş ya da Ertuğrul Sağlam gelmeli

1|1
    0|0
  • etsede kurtulsak.

1|1
    0|0
  • senol gunes gelsin yeter

1|0
    0|0
  • kesınlıkle etmelı

1|0
    0|0
  • Andorra maçına Abdullah Avcıyla çıkmak hataydı.

1|1
    0|1
  • Hemen yarın istifa etmeli ve Ertuğrul Sağlam gelmeli milli takımın başına.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 12

• tanımıyorum ama etsin bari :/

1|1
    0|0
  • Adamin sucu degil ki sadece bizim oyunculardada suc cok o gol yedigimizde selcuk top sektirecegine direk uzaklastirsaydi. Saka gibi ya takim...

1|0
    0|0
    • taçtan gol yiyoz gerçekten şaka gibi..

• Canım bir hoca degişsin de kadroda bir degişiklik yapar :)

• Hadi hayirlisi baya umitsizim ben ama hakli cikarsin umarim :)

• başa geçmesi hataydı ..

0|0
    0|0
  • ben milli takımı yılmaz vuralın hakettiğini düşünüyorum onun enerjisiyle çok farklı yerlere gelir bence takım ..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle etmeli

1|0
    0|0
  • Günaydın esilim , etmeli bence :/

0|0
    0|0
  • eylüle kadar iyi bir tatili hak etti !

1|0
    0|0
  • Defolsun artık..

1|0
    0|0
  • Etsin canım..

1|0
    0|0
  • bacım yeni avatarına tav oldum kız

istifa etsin

1|0
    1|0
  • atmeli kız esoş

1|0
    0|0
  • Andorra maçı sonrası ''garson üstü kalsın'' manşeti atan takvim gazetesi yarın da ''macar salamı acı geldi'' diye başlık atabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...