Fiziğim gayet iyi derler ama belimde kıvrım yok :(?

Ya arkadaşlar benim vücut yapıma fiziğime güzel iyi derler. Göğüslerim kalçaladım gayet dolgun ve formda. Ama karn bölgem belim yanlardan dümdüz iniyor, belinde o çukur incelik yok :( kiloluda değilimki. Sporcuyum çocukluktan beri. Oranın ince olup kum saati formu alması için ne yapabilirim? Resmen düz tahta gibiyim :(

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• hangi sporu icra ediyorsun?

0|0
    0|0
    • Çocukluğumda yüzme eğitimine gidiyordum ve durbol oynuyordum profesyonel takımda. Bir kaç sene önce bıraktım. Ama düzelme yok hala

• Spor anlamında söylüyorum. Yoga, pilates, aerobic vs. Sakin sporlar bana göre değil

• zumba dedikleri bir şey var. onu araştır. içinde dans müzik v. s. olunca benim ilgim söndü.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kalçaların çok geniş olmayabilir mesela. Öyle kıvrımlı olanların genelinin kalçaları da göğüsleri de var. Diğer taraftan ne kadar sporcu da olsan vücudundaki yağ oranın da önemli. Senin ağırlıkla yanlarda olabilir. Profesyonel bir ölçüm yaptırmalısın. Ve illa ki yapacağım diyorsan beslenmenden spor programına bir çok şeyde değişikliğe gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Bel bölgende yağlanma var demekki. Biraz uğraşırsan yağ oranını düşürebilirsin.
    Kaç kgsin? Boyun kaç?

0|0
    0|0
  • olur öyle takma cok

0|0
    0|0
  • Fitnness ile beliginlesir

0|0
    0|0
  • Poponu dikleştir

0|0
    0|0
  • Temel hareketleri yapsan haftada 3 gun dumduz bir karnin olur 5x5 cok iyidir bunun icin

0|0
    0|0
  • Tam anlamadimm 😌😌

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...