Boyum nasıl uzar?

18 yaşındayım boyumu nasıl uzatabılırım çok mu geç kaldım uzamazmı daha 161 boyum :(

Güncellemeler:
süt filan belki işe yarar mı?

0|0
919

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşındaysan %75 büyüme plakların kapanmıştır. Yapabileceğin bir şey yok. Sadece boy uzatma ameliyatları var. Onlarında fiyatları yüksek. Doktora gidip büyüme plaklarını sorabilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzamaz artık. En fazla 1.63 falan olursun

0|0
    0|0
    • Pilates ya da yüzme fılan çok kısayım ya 167 fılan olsam yeter :( kardesım 15 yasında oldugu halde 1.70 ve hergun voleybol oynuyor 4 saat fılan o rahat 1.80 olur ben cüce kaldım resmen :(

• İşte ailede en kısa ben kalınca takıntı yaptım sanırım :/

• Bosver uzunu da mezara girecek kısası da :D bu tavsiye yeter sana :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• üzgünüm daha uzamazsınız boyun ortalama http://cocukgelisim.com/gelisimtablosu.htm

0|0
    0|0
  • Dalga Geçmeye Gerek Yok... Eğer Kilo Durumunda İmkan Veriyorsa Haftalık Düzenli Olarak Basket Oyna, Antrenmana Hazırlanıyormuş Gibi, Smaç Atmaya Çalış, Üçlük Atmaya Çalış.1.5-2 Ay Sonra 2-3 Cm Daha Uzarsın... Oturduğun Yerden Sütaş'ı Da İçsen Namümkün :(

0|0
    0|0
    • anlayısın ıcın ve tavsıyen ıcın tesekkur ederım ınsallah ıse yarar

• Kendinle barisik ol artik

0|0
    0|0
  • süt iç zıpla asd

0|0
    0|0
    • hergun en az3 saat zıplarım uzamak ıcın yeterkı uzasın boyum ya en azından 167olsun :(

• Süt iç işte günde 3 bardak. Bol protein tüket zıpla arada :D

• uzamaz

0|0
    0|0
  • Spor yap otomatikman uzuyo zaten

0|0
    0|0
  • Yeter başkan nereye çıkacan daha

0|0
    0|0
    • kardesım benden uzun yanında ufacık kalıyorum 161'in neresı uzun kardesım 15 yasında 1.70 halada uzuyor

• ufak yazamadım bıan ajjsjsj

• Göz küçük mü gösteriyormuş 😄

• basketbol vs sigara , alkol vs uzak dur düzenli beslen

0|0
    0|0
  • Beslen iyi kaliteli olabilir

0|0
    0|0
  • Basketbol oynayarak belki uzar

0|0
    0|0
    • Baskete başlamayı dusundum ama annem baskete yazılsan senı en basından baslatırlar bebek gıbı davranırlar fılan dıyo ya :(

• Geç cevap attım kusura bkma her şeyin bir bedeli vardır boyun uzamasını istiyorsan o bedeli çekmek zorundasın belki iyi davranılar bilemezsin

• 2-3 cm daha uzayabilir. boy genellikle genetiktir.

0|0
    0|0
  • Uzatabilir misin

0|0
    0|0
  • Bazı minyon tipli kızlar da çok dikkat çekici olabiliyor fit olması yeterli

0|0
    0|0
  • Barfix çekmeyi dene ya da Barfix modunda asılı bırak zamanla işe yarar.

0|0
    0|0
    • barfix peki kolları ılan kalınlastırır mı pekı kollarda kaslanmasın bıde

• Hayır kaslanma öyle çabuk olabilecek bışey değil programlı bir şekilde yaparsan sorun olmaz.

• 19 Yaşına kadar uzadın uzadın uzamadın. Şansına küs :)

0|0
    0|0
  • boyun güzel:) severim öyle kızları

0|0
    0|0
  • zıplaman lazım. zıplamayı seviyormusun?

0|0
    0|0
    • sevıp sevmemek onemlı degıl onemlı olan amacna ulaşmak :)

• iyi zıplayabilirmisin?

• uzamaz umudunu kes ama erkeğin 1.72 olmasıyla aynı oranda boyun kafana takma

0|0
    0|0
    • seneye unıversıteye baslıycam ufacık kaldım :(

• o kadar kısa değil boyun bence çok kafana takma

Kızlar Ne Diyor 8

• uzamaz

0|0
    0|0
  • uzamaz hacı

0|0
    0|0
  • Uzamaz

0|0
    0|0
  • Uzamaz artık uzasada 1 cm uzar

0|0
    0|0
  • biraz geç kalmışsın ama kurslar gidersen 5.7 cm daha uzarsın gidemezsende evde gerilme hareketleri yap yinede uzarsın canım :)

0|0
    0|0
    • bir arkadaşım 1 ayda 4 cm uzamış barfix+pilatesle haziranda bende başlıycam bakalım uzamazsada artık Allahtandır :)

• minnak kızlar daha tatlı duruyor ama uzamak istersen en fazla 3-4 santim diye biliyorum

0|0
    0|0
  • cok yavas uzar az uzar sportif faaliyetle katilmani oneririm

0|0
    0|0
    • pilates ve spor salonuna yazılcam belkı trambolın pilates fılan ıse yarar of bılmıyorum çok taktım buaralar ozellıkle :(

• tesekkur ederm

• Kizlarrda uzama 21-22 yasina kadar devam eder. 1-2cm daha uzarsin. Yapabilecegin bir sey yok. Genetigine bagli

0|0
    0|0
    • Süt içmekle olsaydi benim boyum 2m olurdu. Süt yoğurt falan kemiklerini güçlendirir ama uzamana etkisi olmaz

• Allahtan umut kesilmez 🙏

• Boyun zaten iyi. Ülkemizde cogu kadin 155 boya sahip. Bu kadar takinti yapma. Benim boyum 158 gayette mutluyum. bir yaştan sonra insan kendini sevmeyi öğreniyor

Yükleniyor...