Terkettiğiniz adamın perişan halde olduğunu bilmek size ne hissettirir ?

Merhabalar, 11 aylık bir ilişkim bitti. Beni verdiği onca söze rağmen terketti gitti. Annem babam herkes bilir tanır güvenirdi ama herşeye rağmen yapamıyorum mutlu değilim senide mutlu edemem dedi ve gitti. Şu an whatsapp'da orda hala ekliyiz silmedi beni bende onu silmedim. Ben ruh halimden dolayı mutsuzluğumu belli eden şeyler yazıyorum büyük ihtimal görüyor. Ama o hayatına devam ediyor geçen sahilde yürüyüşdeyken flan fotoğrafını koymuş yeni çekilmiş belli ama ben bu haldeyim ve çekinmiyrum neysem oyum diyerek gizlemeden paylaşıyorum. Bu onu etkiler mi ? Çünkü hala onu seviyorum beni üzdüğünü anlasın sanıyorum ve içimde hala umutlar var. Siz bu durumda olsanız ne hissedersiniz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi bir cok kisi üzülürüm diyebilir ama bir gerçek varki iki insanin arasına nefret girmişse bazı insanlar diğer insanın mutsuzluğundan haz alabilir.Ben buna karşıyım.İntikam vs benim için hikaye.Bir zamanlar sevdiğim insanın belki içimden incildiğini görmek isterim diye kendime söylenirim ama incildiğini gördüğümde içim gövdem acır.İstememki mutsuz olmasını .Üzülürüm onun için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen üzüntünü gösterdikçe o kendini bulunmaz hint kumaşı sanar sana hiç dönmez nasıl olsa beni hala seviyor başkasına gitmez diye düşünür ama tam tersi acını gizlersn herşey yolundaymış gibi davranırsan o zaman kıymete binersn KAÇAN KOVALANIR misali sana verecegm tek akıl acını belli etme bu onu mutlu etmektn başka bir işe yaramaz kardeşim yine olan sana ve gururuna olur

0|0
    0|0
    • ama arkadaşım öyle yaptığımda da demek ki sevmiyomuş hemen başka ellere koştu gibsinden düşünüp dönüceği varsada vazgeçmez mi ?

• Yok yok sanmam öyle düşünsün kaybetme korkusu illa onu cesaretlendirir ve sana bir sekilde ulastirmaya calistirir eger seni gercekten sevmisse illa döner ama gercek sevgi yoksa sen istedigin kadar acini göster ya da hic umrunda değilmis gibi davran yinede onun umrunda olmaz. Diyecegim o ki acini belli etme birak güclü sansin seni

• Eski erkek arkadasımın perışan olması bana haz verir mutlu olurum beter olsun

gülbi arkadaşın olcak dengesiz senin zafını yakalamış oda bunu kullanıyo bu hakkı ona verme o senı izliyo bırakta kendini merak ettir sil nerde ekliyse üstüne düşme sen öyle yaptıkça onun egosu kabarıyo..!

0|0
    0|0
    • ama arkadaşım öyle yaptığımda da demek ki sevmiyomuş hemen başka ellere koştu gibsinden düşünüp dönüceği varsada vazgeçmez mi ?

• Yeliz senin kafan yerindemi ? Benim ne demek istedigimi anlamamissin burda kendi kendine bisiler yazmisin benim hakkimda iyice oku ondan sonra bisiler yaz ;)

• onun mutsuzluguna dayanamam hiç kıyamadım ben ona.. zaten o terketti :o) o yuzden sorun yok.

0|0
    0|0
    • Allah gidenleri affetsin :)

• :)

biz affettikten sonra allah niçin affetmesin? vallahi tanrıya bile ezdirmem onu, o derece. ezdirmezdim yani

• ne kadar üzüldüğünü söylesen açık açık wede neden mutsuz oldğnu sorsan ona

0|0
    0|0
    • söyledim bana neler ettin hiç mi vicdanın yok dedim. Ne diyosan ne bedduan varsa razıyım gerçekten özür dilerim dedi. Sonralarda ise yazma bitti artık flan dedi. Ona hiç bişey yapmamıştım ben aldatma v.b gibi kötü şeyler olmadı.

• ya üzgnm ama ama acaba onun mu hayatnda başkası warsa bu dewirde kimseye güwen olmuyor malsef hemcinsim bile olsa insanlara güwen yok malesef

• Üzülürüm bilmiyim.

0|0
    0|0
  • Bence çok yanlış bir yolda ilerliyorsun. Aynı durumu yaşayan biri olarak söylüyorum, bu yaptığın onda üzüntü ve vicdan azabına neden olacak, eğer dönerse, ki umarım dönmez, bunu kendisi istediği için değil muhtemelen vicdan azabından yapacak ve daha da mutsuz olup mutsuz oldukça bunun sorumlusu olarak seni görecek. Herkes bir şekilde yoluna devam eder, bence sen de kendi yolunu çiz... (sevgilim beni inanılmaz seviyordu, ama ben onunla mutlu değildim ayrıldım ve onun, senin bu yaptıkların gibi vicdan azabına, üzüntüye sebep olacak davranışları yüzünden geri döndüm ve daha da mutsuz oldum)

0|0
    0|1
    • istisna ve karakterinle alakalı

• yazik yaa..benim .benim2.5 senelik iliskim bitdi,kahrolmusdum..11 ay daha kotu..Allah sabr versin kardesim..unutmaya calis bence..umutlenme bosuna..

0|0
    0|0
    • Allah hepimize sabır versin. Unutmak istemiyorum böyle devam etsin sürsün istiyorum ama tek amacım artık bana yaşattıklarını bilsin o acıyı hissetsin.

• ben de boyleydim..hic unutmak istemiyordum..gozumun onunde baska bir kizi seviyordu,yine unutmak istemiyordum..ne bileyim..zaman insana neleri unutturmuyor ki?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaptığınız en büyük hatada bu ya bana acırmı üzülürmü pişman olurmu dönermi riv riv riv.sana acıdım ve döndüm dese bunu bünyen kabul edecekmi

0|0
    0|0
  • ben olsam peşinden koşmam

0|0
    0|0
  • gidene elveda sevene canfeda

0|0
    0|0
Yükleniyor...