Paranın hesabını yaparmısınız

soru şu çok sevdiğiniz arkadaşlarınızlayken para hesabı yaparmısınız.

Ben kendim yapmıyorum para benim için sadece bir araç karşımdaki insanlar daha önemli

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• sevgilim yapıyor ve çok sinir oluyorum :) artık para harcanırken atlıyorum bende benzin parası veriyim mesela yarı yarıya ödiyelim falan derim hep çlşmıyorum bişi yapmıyorum yani belki bilerek ara hesabı yapmıyo ama insanın zoruna gidiyo bugün 300 harcamışım buraya gitti şuraya gitti orda boğazlayasım geliyo işte amk çocuğuuu :):):) yapan yapıyo belkide güvensizlik ya da çakkallık amaçlı bilemicem. bende para hesabını içimden yaparım :D arkadşa bişimi ismarladım yarın acısını çıkarım :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yapmam parayi ben kazaniyorum para beni kazanmiyor ;)

0|0
    0|0
  • Yapmam

0|0
    0|0
  • Olmayınca öyle bir yaparsın ki .

1|0
    0|0
  • İnsan yapmak istemese yapmak zorunda kalıyor bazen öğrencilik ve çalışmak kolay değil sonuçta.

0|0
    0|0
  • elbette arkadaşlık paradan önemli ama biz de para basmıyoruz yani öğrenci adamız sonuçta

0|0
    0|0
  • Sevdiklerimleyken paranın hesabını yapmam, ölürken yanımda mı götürcem sanki :D

0|0
    0|0
  • Yapmam yapanı da sevmem.

0|1
    0|0
  • Yapmam, arkadaslarim da yapmaz.

0|1
    0|0
  • Yapmam.

0|0
    0|0
  • genelde yapmam,arkadaslarımla çıkıp fazla para harcayıp ertesi gün aç gezmişliğim vardır :)

0|0
    0|0
  • Yapmam, bu yüzden kazanıyorum diye düşünürüm kırçiçeem.

0|0
    0|0
  • Hayır yapmam.

0|0
    0|0
  • daha neler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• üj bej'in hesabını hiç bi' zaman yapamadım, belki de bu yüzden bi' birikimim hiç olmadı..

0|1
    0|0
  • Bi laf vardır bildin mi "Hesapsız giden kasap ya bıçak kırar ya masa"

Kendi bütçemi hesabımı kitabımı tutarım illaki ama kendi içimde başkasının bilmesine gerek yok.

Ancaak eş dost arkadaş yanında yapılmaz ya o nasıl görgüsüzlük öyle. Yapmam, yapan da yoktur çevremde.

0|0
    0|0
  • insanlar tabiki önemlidir amam yapmam diyenlerin hepsi yalan söylüyor. tamam 3-5 çayın bir yemeğin önemi yok. arkadaşın senden servetini istese verecek misin. çok merak ediyorum. beni yanlış anlamayın. ya da ben kötüyüm her halde

0|0
    0|0
  • Yapmam...

0|0
    0|0
  • Para harcamak içindir ve ben harcarım ne için olduğu önemli değil sadece harcarım..

0|0
    0|0
  • sorun para degil para ikinci plan yanına yakışacak önce

0|0
    0|0
  • çok sevdiğin arkadaşların olması zor bu devirde herkes i*nelik peşinde

0|0
    0|0
  • Asla. Zaten arkadaşlarımla aramızda senin paran benim param olmaz hayatta.

0|0
    0|0
  • İleriyide düşünmek lazım B-)

0|0
    0|0
  • asla paranın hesabını yapmam yanımdaki her zman daha değerlidir

0|0
    0|0
  • benim için benle gezerken para hesabı yapmayacak insan çok önemli :)

0|0
    0|0
  • Yapmam çünkü onlar da yapmıyor arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler onlar da benim gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...