Nolacak bu GALATASARAYin hali?

Bıktım valla ya nerdeyse her maci izliyorum 1 gr zevk vermiyo neden boleyiz ya bence biz uzun sureli bir krize girdik. selcuk u cok severdim oda bozdu nasi duzeltecez biz bu takimi? Galatasarayli var mı

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bize dua edinde fenere vermeyelim şampiyonluğu :) tutar arenada fenere yenilir, bizi yenersiniz siz şimdi, değişikler :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• durum vahim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasaray olacak

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı var evet. Takımda yönetim dahil baştan yapılanma şart. Adnan polat yönetiminde böyle olmuştuk en son. Bu yönetimle olacak iş değil. Yönetim ve oyuncu grubu değişmeli. Tadı kaçtı artık.

0|0
    0|0
    • Aynen de yonetim pek istifa edecek gibi değil

• Aslında herşey Aysal'ın Terim'e elemanım demesi sonra onu milli takıma vermesi ile başladı. Daha sonra ben bilirim havalarıyla yapılan gereksiz transferler. Sonra futbol şube sorumlusu gibi gs için önemli olan kısmın işin ehli olmayan kişilere teslim edilmesi ve ardından şuanki noktadayız.

• Avrupa bile bizi iplemiyo, halbuki star tv nin mavi logolu Ertem Şener'li ŞL maçlarını zevkle izlerdik. Ne oldu bize böyle 😯😯

0|0
    0|0
    • Aynen ya neden boyle olduk

• Musleraya asik olmamak elde degil allah nazarlardan saklasin o olmasa biz sampiyon olamayiz

• ben izlemeyi bıraktım

0|0
    0|0
  • Sorma ya.. nolcak bu halimiz bilmiyom

0|0
    0|0
  • Selcukta bitti ya kimse iyi değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...