Bu ne biçim bir mesaj

bizahmt olma artk senn bnden klbn kırıldı benimde senn gbi bir orspudn ailmn klbi kırıldı orspsn kbulln büşra zoruna gtmsn bn unutmştm hrşeyi ev meselesi bhçe ormn falan sevidim seni unutm gtsn dedm ama yok benim sevdğm kız tam bir kaşar gözü zengin piçlernde facede ykışıklı erkklre bkar bn böle birini seevemem zatn sen git zengn piçlerine seni hem iyi sikrler hemde paranı verrler mrk etme

bu mesaja nasıl bir cevap verilir

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu mesajın bir cevabı yok k.bkma adam çok dolmuş çokda okkalı laflar sokmş belki iki taraflı olarak haklısınız o kenedene göre sende kendıne göre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ayıp ayıp büşra aaa çok ayıp. Mal mısın acaba ?

0|0
    0|0
  • sessiz kalabilmek de bir erdemdir...

0|0
    0|0
  • valla çocuk herşeyi yüzüne vurmuş saten :) eger dedikleri dogruysa vercek bir yoktur bence

1|0
    0|0
  • ne ettin uşağa kizum:D

0|0
    0|0
  • Ateş olmayan yerden duman çıkmaz hissetmiş demekki o bazı şeyleri ve ucuz olarak görmüş seni dökmüş içini. Bu kadar ağır söylemesi gerekir miydi orası ayrı tabi harbi çok kötü izlenim verdiysen tutamamıştır kendini.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Facede erkeklere baktığını,

Zengin tiplerden hoşlandığını düşünüyor. Bu yüzdende ailesiyle tartışmış ve patlamış sana. Küfür etmesi doğru değil ve diğer arkdaşların yazdığı ' ateş olmayan yerden duman çıkmaz ' sözüne pek katılmıyorum. Bir erkek ne olursa olsun saygısını yitirmemeli. Çocuk dolmuş , patlamış. Üzerine gitme, sakin kafayla otur konuş. Ben öyle bir insan değilim , mal mülkte gözüm yok muhabbetini aç. ( eğer gerçekten gözün yoksa.) iddaa ederse sen böylesin diye. Ayrılırsın.

0|0
    0|0
  • uçan tekme atabilirsin böyle birine

0|0
    0|0
  • bu ne rahatlık ya kim bu da sana böyle bir ithamda bulunuyo ağzını burnunu kır bunun

0|0
    0|0
Yükleniyor...