Kapat

Babanız'la fikir ayrılıkları yüzünden tartışıp.Ümitlerinizin boşa çıkmasından dolayı tartıştınız mı?

Babanız'la fikir ayrılıkları yüzünden tartışıp.Ümitlerinizin boşa çıkmasından dolayı tartıştınız mı? Sonuç olarak bir aile büyüğünüz saygı göstermeniz gerekir fikir ayrılıklarımız yüzünden ciddi derecede tartıştık ümitlerimin boşa çıkmasından dolayı çok kırıldım ve üzüldüm haklı olduğu taraflar vardır elbet ben onu anlıyorum ama onunda beni anlamasını diliyordum. bu hayal kırıklığını ciddi dereecede aileye yansıtıp babamla yaklaşık 10 gündür görüşmüyorum ne ofise nede eve yanına gidiyorum ne yapacağımı şaşırdım ne kadar süre devam edicek öyle inat ve gururum yüzünden başıma gelmeyen kalmadı..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yüzden ailemiz dağılma noktasına geldi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• tartıştım ama kırmadan hallettim

0|0
    0|0
  • ben babamla tamamen zıttım. peki nasıl anlaşıyoruza gelince onu ben de anlayamadım yıllardır.

0|0
    0|0
  • Ben annemle tartışırım en çok. İnat zamanı değil,gönlünü almalısin.

0|0
    0|0
    • haklı nedenlerim var ama ben yokmuşum gibi davranıp kararlar alınmakta ne yapabilirim..

• Önce bir barışın sonra babanla güzel ve sakin şekilde isteklerini konuş,baban seni sevmese senin için karar almaz...

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok tartıştım sürekli ben ben diyorlar Asla karsısındakini dinleme gibi bir sanatları yoktur Bilmiyorum napıcaz dostum :)

0|0
    0|0
  • Ben ailemin tek evladıyım. Şöyle de ekstrem bir durum var ki soy adımızın devamı için bana ihtiyaçları var. Benden başka hiç erkek yok sülalede. Fakat yine de el üstünde tutulmuyorum. Babam ne derse o. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...