Saç Ekimi Yaptırmalımıyım

Saçlarım artık dökülmüyor fakat alın çizgim ilk haline göre 1-2 santim geride (1 cm) ekim yaptırmayı düşünüyorum geri kalan kısmın da problem yok (dökülen kısım şakak ve ön) bir kaç yere gittim yapalım diyorlar en fazla 2500 tl gibi bir masraf cıkacak bir yıl iyileşmesi sürecek arkadaşlarım ektirmeme gerek olmadığını söylüyor ama rahatsız oluyorum

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• sen bilirsin ama saç ektirenlerin ektirdikleri kısım bir acaip oluyo diğerlerinden bağımsız bir görüntüsü oluyo böyle diken diken nedense :)

0|1
    0|0
    • ya sorma mevcut saçlarla arada çizgi gibi yapıyorlar iyice bok olmasa ondan korkuyorum geri dönüşüde yok bilmiyom

• kazıtmayı düşündünmü yakışanda çok karizmatik duruyo uğraşmazsın hem saçla başla :)

• soğuk oluyor ya :D alışamadım

Kızlar Ne Diyor 4

• Saç mezoterapisi yaptırın, ama yarın hemen cilt doktorundan randevu alın.

0|1
    0|0
  • yaptır tabikide, bizim mateemtik hocasıda yaptırmış, biraz masraflı ama gerçekten değiyor.

0|1
    0|0
  • canını çok yakıyormuş insanın valla.Çok gerekli değilse yapma bence

0|1
    0|0
    • Aynen ektirmeyi planladığım yerde ektiren bir arkadaş dedi bir hafta uyku yok benim halime bakarsak değmezmiş de bilmiyorum

• hayırlısı olsun hakkında :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benimde doguştan alın genisligi var acaba ekme ile kapatilabilirmi bu durum 1 cm kadar yani bilgin vardır simdi senin ne diyosun :(

0|0
    0|0
    • Kapatılıyor fakat ön çizgiyi iyi yapmaları gerekiyor yüze uyumlu ayrıca biraz zahmetli bir iş deniyor bende cekiniyorum işe yaramazsa diye

Yükleniyor...