Paten konusunda bilgisi olanlar

Paten kaymak istiyorum ve bir kaç yerde okudum ilk başlarda öyle çok pahalı bir şey almaya gerek yokmuş 60-70 liralık patenler idare edermiş öğrenmek için. Öğrendikten sonra ise profesyonel bir paten almak gerekirmiş. İZMİR'de oturuyorum. Nerelerden paten alabilirim? Ayrıca patenin yanında ne gibi şeyler almam gerekiyor(dizlik vs.)?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• netten falan alma sakın bu tarz şeyler netten alınmaz. İzmir/Gaziemir'de Optimum Outlet var oranın en alt katında "dechatlon" diye bir mağaza var aradığın tüm spor malzemelerini ve ekipmanlarını orda bulursun. Hem denersin için rahat alırsın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bende izmirdeyim gel beraber kayalım

0|0
    0|0
  • paten konusunda hiçbir bilgim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neredensin benim ayağımdan çıkmaz ankaradaysan öğretirim 2 günde:)diyecekken izmirmiş bırak dizliği falan ben gibi sürecek değilsin:Dnetten al paten ama ilk kıytırıklardan başla sen yere düşe düşe çğreneceginden iyisi mahvolmasın.sonra alırsın iyilerinden.caddede değil parkta başla

1|0
    0|0
    • dizliğe falan gerek yok yani demi? bir de buz pateni mi daha zor kara pateni mi

• ikiside aynı lakin buzda burun üstü düşersen o kötü karada başla fark yok dizlikşu anönemsiz çok az az süreceginden ama genede tak eger elin ayağın biraz tutalaksa:Dhadi bakalım hayırlı olsun güzel bir tutku yolunda

• gittigidiyordan alabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...