Bu Hoca Niye Böyle Yapıyor Anlamıyorum!

Ben güzel sanatlar fakültesi 1. sınıftayım ve profilimdeki çizim bana ait.Benim derdim şu sınıf arkadaşlarımın çizimleri benimkilerin yanından geçemiyor.Ama hoca bana 55 verdi vizede.çizdiği portreyi benzetmek şurda dursun bir insana benzetemeyen adama 95 veriyo.

bu hoca niye bunu yapıyor?anlamıyorum.şimdi siz bana inanmayacaksınız vallahi arkadaşlarımın çizimleri çok kötü ve model üzerinden daha detaylı güzel çiziyorum.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• gidip hocaya sorasın diye ...

çizimin de sen de güzelsen hoca seninle konuşmak için bahane arıyor, git konuş "hocam benim çizimimin neyi eksik neyi yanlış, benim çizimlerim şu arkadaşlarınkinden daha güzel değil mi allah aşkına" de ağlamaklı olm biraz, gözyaşı dök, dudak bük, ağlamaklı ol, üzgün ol, göster çizimlerini bir daha ... "hocam ne istiyorsunuz daha bu çizimlerde ben anlamadım"

de o sana eksiği yanlışı, nasıl çizim istediğini anlatsın göstersin ...

Not: Hoca tacizci ve tecavüzcü olabilir bişey ikram ederse içme ::::::

hoca sana göz koymuş ...

ya hep böyle düşük not alıp razı olacaksın ya da hocaya kendini gösterecek hakkını uygun üslüpla soracak arayacaksın

yüz verirsen elini verir kolunu kaptırırsın ...

0|1
    0|0
    • Anladım bişey ikram ederse içmiycem,bana göz koymuş,elimi verip kolumu kaptıtmıycam

• evet at gibi kadın değil mi?ben çizdim kandırmıyorum

• yok bu resimdekine "at gibi" denmez

"at gibi" daha dolgun göğüslü, boylu poslu, sıkı-yuvarlak hatlı ve kıvrımları orantılı kadına derler genelde ... başka ifadeyle: "taş gibi"

Erkekler Ne Diyor 7

• güzellik göreceli bir kavramdır. sana göre seninki iyidir ama hocanın gözünden bakınca öyle değil demek ki. seninki daha güzeldir ama diğeri hocanın öğrettiği teknikleri daha iyi uygulamıştır. bunun bir standardı yok ki. matematikte cevap 3 ise değişmez yapan puanı alır ama güzelliğe puan vermek zaten saçmasapan bişeydir çünkü 100 farklı kişi puan verse hepsinin görüşleri beğenileri birbirinden farkllı çıkar.

0|0
    0|0
  • Hoca soyut resim seviyor.

0|0
    0|0
  • çizim tekniği falan bir şeyler sallıyıcam ama bilemiyorum valla

0|0
    0|0
  • Hoca bir resim çizsin de onu görün bence, belki de senden kötüdür de hazmedemiyordur :)

0|0
    0|0
  • hoca belki bilerek verdi seni daha hırslandırıp daha iyisini yapman için

0|0
    0|0
  • birde arkadaşlarınınkini görebilseydik iyidi.

0|0
    0|0
    • abi vallahi onlarınki insana benzemiyo hocanın bana gıcığı var.ama okulun tek portrecisisin der bana

• hocanın i*neliği gıcık olmuş sana ters bir hareket yapmışındır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Git adamla konus derdini anlat - savasan ogrencigi her zaman sevilir :)

0|0
    0|0
  • sıcaklık olmadığı içiin olabilir, kendine özgü birşeyler katmadağını düşünebilir,mekanik olma, yani nasıl anlatayım , doğallık,içtenlik ve senden birşeyler sunmalı eserin

0|0
    0|0
  • bir yanlışlık yapmış olma

0|0
    0|0
  • belkı sana gıcıcgı vrdr

0|0
    0|0
  • Resim konusunda teknik bir bilgim olmadığı için birşey diyemeyeceğim. Belkide resmin güzel olmasıyla alakalı değildirde teknik hataların vardır.

Veya sana bir sebepten ötürü takmıştır.

0|0
    0|0
    • bana takmış bu takmış.yoksa o 95- 100 verdiği adamlardan ne ressam olur ne resim öğretmeni

• Git bir hocayla konuş.

Yükleniyor...