Erkeklerın gozunden bakmak

unıversıte mezunu artı ınşaat muhendısısınız ve dınınıze de çok bağlısınız, ablanız yoluyla bır kız begenılıyo ve ama bu kızda ımam hatıp mezunu ne duşunurdunuz evlenmekle ılgılı bu konuda

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi senin için düşünüyorum:).inş. allah izin verirse seneye üniv. mezunu ARTI :) inşaat müh. olucam.dinime çok bağlı olduğum söylenemez.evliliği düşünmüyorum şimdi ama farzedelim düşünürsem en başta kafa yapısının uyuşması lazım çünkü bişey anlattığında karşındaki de bir fikir vermeli sağlıklı bir iletişim olmalı bence üniv. okumak herşeyin çözümü değil insan isterse kendini geliştirebilir kanısındayım.tabi biraz güzellikte olmalı.o samimiyeti yakaladıktan sonra fazla üniv. lise olayına takmam.kimseninde takıcağını zannetmiyorum.o yüzden sende fazla takma

0|0
    0|0
    • bu bılgıler ıyı geldı saol :))

Erkekler Ne Diyor 8

• unıversıte mezunu artı ınşaat muhendısısınız bu nasıl cümle. zaten mühendislik diploması lisede verilmiyor. neyse değişir. kardeşinizin beğendiği biri var mı , şuan evilik düşünüyormu , hoşlandığı kı tipi nasıl , kız bu tipe uyuyormu gibi pek çok etken var. hayırlısı

0|0
    0|0
    • uyar dıye duşunuoyurm ben kız hoş guzl alımlı kıbar

• tabı kı oyle ama hanı bır de ona açmadan once sıızın gozunuzlede bakmak ıstemem

• olma ihtimali yüksek görünüyor

• degendiyse sorun yoktur , o okuldan mezun olan kişilerin daha sadakatli daha bir olumlu olacagını düşüne bilir

0|0
    0|0
  • Denemekte fayda var severse neden olmasın ben zaten doktor doktor la evlensin veya avukatla evlensin ya da işçi işçiyle evlensin tarzı şeylere inanmıyorum tabi bu benim kişisel görüşüm

0|0
    0|0
    • senın gıbıler kalmadı pek :)) saol

• karşındakinin ne aradığına bağlı aşk mı para mı onu tanıyosan az çok bunun cevabını verebilirsin :)

• beğenirsem evlenirim. kafam uyuşuyosa anlaşabiliyosam kızın da gönlü varsa evlenirim.

0|0
    0|0
  • Bahsettiğin şartlara göreyse olumlu düşünülür.

0|0
    0|0
  • normal bir kızsın uçmuyorsun düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Düşünmem ..

0|0
    0|0
  • amma namaz kılarız birlikte diye düşünürüm ne düşüncem işte tencere kapak olmuşlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dinine bağlı ne güzel işte tam senlik imamhatip mezunu bide :) Bnce güzel bir fırfat kıza bir şans ver tanımaya çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...