Saçları uzun olup toplayan erkeklere bakışınız nedir?

merhaba arkadaşlar, bu gün kafama çok şey takıldı, bunlardan biri de: malumunuz çevremizde çok özenti, uzun saçlı erkek var, bunlar genelde siyah siyah giyinir, değişik tiplerdir. böyle uzun saçlı olup ama sanki saçından utanıyormuş gibi toplayan erkeklere bakış açınız nedir? yani o kadar uzattın madem uzun gez! bir de topluyor arkadan bank asya kalecileri gibi, hiç hoş bir durum değil. erkek dediğin 3 numara saçı ve kirli sakalıyla örnek olmalıdır etrafa, ne o öyle serseri mayın gibi? siz ne düşünüyorsunuz bunlar hakkında kızlar? en az 27 tane arkadan toplu, kaleci saçlı erkekle tanıştım hiçbirinin de sevgilisi yoktu, demek ki kızlar hoşlanmıyor, neden o toplu saçla dolaşıyorsun kardeşim o zaman neden?!

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• peki siz neden topladığı için saçından utandığını düşünüyorsunuz ?

oda bana biraz saçma geldi...bizim gibi canı ister toplar canı ister açık takılır..saçını..

olamaz mı ? olabilir =)

0|1
    0|0
  • Bir erkeğe 3 numara yakışıyorsa o erkek yakışıklıdırr abii. Gerisi boş. :))

0|0
    0|0
  • Buna sesli guldum:en az 27 tane arkadan toplu, kaleci saçlı erkekle tanıştım hiçbirinin de sevgilisi yoktu

Sevmem tarzim degildir cok itici geliyor bana kisa sac tercihimdir.

0|0
    0|0
  • ben cok itici bulurum aynen 3 numara ve kirli sakal ikincisi olmasada olur tabi :)

0|0
    0|0
  • Juppyyy yuhuyyy oleyyy cool amcam geldi:D

Haklisin ayol o ne oyle inek yalamis gibi...))

0|0
    0|0
  • bank asya kalecileri gibi tipleri sevmiyorum cool:)

0|0
    0|0
  • kötü bakışımı atarım

0|0
    0|0
  • ıyy bence hiç hoş değil

0|0
    0|0
  • Hiç hoşlanmam uzun saçlı erkeklerden. Kıvanç'tan bile tiksinirdim eskiden.

0|0
    0|0
  • özlemiştik cooolll nerelerdeydin ? :D iğrenç oluyor hele birde jöle sürmüşse kusuyorum D:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İnternette saçımla ilgili güzel toplama stillerine bakıyordum bu cahilce yazı çıktı karşıma. İyi okuyun öğrenin. Yüzyıllardan beri Türk erkeğinin kimliği uzun saçları olmuştur. Atalarımızın neredeyse hepsi uzun saçlıdır. Ve eski dönemlerde bu Türk erkeğinin kimliği olarak kabul edilmiştir. Ha erkek ister uzatır ister uzatmaz o s*kimde değil. Ama uzun saçlı erkeğe kalkıp böyle yorumlar yaparsanız cahil ve gerizekalı laflarınıda kabul etmek zorundasınız.

0|8
    0|0
    • gel gör ki bunlara anlat anda

• Helal olsun diyorum başka birşey demiyorum çok haklısın çok cahilce yorumlar var.

• Sonuna kadar haklısınki şu an bulundugumuz sezonda saçını uzatıp arkada küçük bir topuz yapmak moda ve gördüğüm kadarıyla bu tür erkeklere tapıyor şuanda kızlar :)

• bunu diyen kişinin erkek olduğu ne kadarda belli, öncellikle erkeklerin çogunluğu saçlarını utanıyor diye toplamaz. Bahane bulamayıp uydurmuşsun resmen. Bende topluyorum toplamamın sebebide eğilirken,kitap okurken veyahut kafamı eğmem gereken işlerde saçımın gözlerimi kapatması. Bunu elbiseyle kombin olarak yapıp toplayanlar olur onlara birşey diyemeceğim. Tartıştığın konu yanlış ve bundan utanmalısın. Serseri demişsin insanların durumları seni hiç mi hiç ilgilendirmez bakmayacaksan kafanı çevirip geçersin. Maganda maganda hareketlere gerek yok. Herkesin imajı kendine yakaşır bütün erkekler 3 numara ve kirli sakalla gezseydi şuan dünya tipsiz kaynardı.

0|3
    0|0
  • hepsi kız götüren tip olsa sende uzatacaksın yani? beyni fikrinden küçük arkadaşım erkek - adam gibi kalıpların tek bir örnekle içini boşaltmayalım. zaten bir kız seni saçına göre yargılayıp ona göre sevgi saygı veriyorsa o iş olmamıştır. benimde saçlarım uzun bende topluyorum. kısaykende sevgilim oldu uzunkende. demek ki neymiş saçın manita olayları ile ilgisi yokmuş. umarım aydınlanmışsındır.
    edit : gururla isimlerini ağızımızdan düşürmediğimiz atalarımızın saçları hep uzundu. kısa saç son bir kaç bin yıldır moda.

0|3
    0|0
  • benim de saçlarım uzun toplu şimdi sıcak havada o saçları açınca enseni omzunu yakıyor ondan kaynaklı toplamak daha rahat ettiriyor ve saç uzatmayı sevgili için yapmıyoruz sevdiğimiz için yapıyoruz yani şahsen ben saçlarımın uzun olmasını seviyorum çok emek veriyorum onlara D=

0|0
    0|0
  • Bende şöyle düşünüyorum çoğu kıskanıyor çünkü ailesi çevresi tarafından baskı göreceğini biliyor. Nasıl müslüman adam sakalını uzatıyorsa bir Türkte saçını uzatmalı. Bizim atalarımız uzun saçlarıyla ve badem gözleriyle tanınmışlar saçlarımla mutluyum. Kızların geneli beğenmiyor olabilir elbet beğenenide çıkar. karı kız için düşünme herşeyi.

0|1
    0|0
  • 4 numero sac ve kirli sakal. 3-4 defa sac modelimi degistirmeye calistim, ama en iyisi buymus degistiremedim :D Uzun sacli erkekler de bir garip geliyor, özellikle toka takabilecek kadar uzun saclilari daha da bir garip geliyor. Özetlemek gerekirse uzun sacli erkek eger tip olarak kıza benzemiyorsa ve o uzun saci tasiyabiliyorsa olabilir, ama sırf o sacı uzatmak icin uzatip igrenc görünmesine ragmen öyle geziyorsa bence sıkıntı vardır o kiside :D

0|0
    0|0
  • Hoş geldin cool .

0|0
    0|0
  • Bence yanlış düşünüyorsunuz. İnsanların bir tarzı vardır, tarz insanın ruh halini anlatır ve buna kimsenin birşey diyemeyeceği malumdur. Çünkü bu insan ve beyni arasındaki seçimler dizinidir. İnsan mantığıyla birşey seçer ve bunu uygular. Sevdiği şeyleri yapanları sizin ''iğrenç, itici, serseri'' gibi kelimelerle tanıtmanız çok saçma.

0|1
    0|0
  • ahaha güldürdü bu beni ya erkek olarak saçlarımı açtığımda çevremdeki kızlar bile oha ne güzel saçların var bizde niye yok diye kıskanıyor ya burada gördüklerim türkiye için geçerli değil ya da ben izmirde özel yaşıyorum saçlarımı toplama nedenim yemek yerken önüme gelmemesi veya yolda yürürken rüzgar savurmasın gururla taşıorum saçlarımı niye gizliyim.

0|1
    0|0
  • toppppppppppppppppppppppp

0|0
    0|0
  • Saçların uzunmuş demek ki..

0|0
    0|0
  • erkeklik saçla sakalla olmaz dostum, yürekle olur

0|3
    0|0
Yükleniyor...