• Sor
  • Bence

Bir saatlik ömrünüz kalsa ne yapardınız?

Ömrünüzde son bir saatiniz kaldı, öleceksiniz, ne yapardınız?

Güncellemeler:
olayı direkt sana yorumladım pardon

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ailem çok üzülürdü herhalde. Sevdiklerim gelsin eğlenceli bir sonum olsun kimse ağlamasın

• acımız büyük de gözlük neden büyük.

• Öncekileri Göster
    • aldım cevabımı teşekkür ederim +1

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 22

• abdestimi alır namaz kılardım. Allaha geride bıraktıklarım için sabır benim için ise af dilerdim.

• güzeldi

• ne kadar sevdıgım ınsan varsa yanıma getırtırım onlarla vedalasırım...

• beni de cagirir miydin

• sensız olurmu cagırırım tabi :))

• biz jetle dolaşmaya karar verdik en hızlısı o

• Gıcık olduğum bir kızı öldürürdümm :P

• arardım onu seni çok başka sevmiştim lan derim :)

• romeo anlamaz dingil anlasa bırakmazdı

• vedalaşırdım sevdiklerimle

• 1 saati uyuyarak geçirirdim o anı yaşamak istemem :)

• Bugün okulda da bunun bir benzerini konuştuk uyurum diyenler, sevmediğim ve söyleyemediğim insanlara gider herşeyi tek tek söylerim diyenler, intihar ederim diyenler bile oldu :) Ama herkesten helallik isterim heralde ben ..

• öyle olması daha güzel bide öteki tarafta tek tek helalleşip günah sevap işine gelemem

• Öncekileri Göster
    • Teşekkür ederim telefonla idare edebilirim :D

• peki teklif var ısrar yok

• 9 ay olmuş hala yaşıyosun sorun yok.

• ne yapıyorsam onu yapmaya devam ederim

• Oturur ağlarım :D

• :D

• herkesten özür dilerdim, inşallah cennet filan vardır derdim sonrada geber işte..

• Bir saatte yunanistana yetişemeyeceğim için, (sevgilimin yanına) direk öldürürdüm kendimi.Böylece ölümü bekleme eziyetinden de kurtulmuş olurdum.

• ağlaya ağlaya tövbe ederdim dua ederdim

• ahiret korkusuyla birşey yapabileceiğmi sanmıyorum ,sanırım sadece abdest alırdım ve acısız bir şekilde ölmek için dua ederdim

• abdest almışım namaz kıl bari dua yerine

• gezerdim dolaşırdım yapamadığımı yapardım içkimi içerdim sonradan kendimi minareden atardım en azından imanlı bi yerde olmuş olurdum:)

• minareye tırmanman lazım kapı kilitlidir.

• Öncekileri Göster
    • oncelıkle tesekkur eder sonralıkla kımse olmek ıstemez ama olum korkusuylada yasanmaz olumle barısık bırıyım yanı tırsmıyorum:)

• benim aklıma gelmiyo ondan korkum yok

• yaşayamadığım şeyi yaşardım.. anladınız işte :)

• aklın fikrin şeyde
      bi fıkra vardı temelin kızı ölüyo mezar taşına şunu yazıyo temel kızı fadime açılmadan iade

• Son 1 saatimin kaldığını düşünmeden yaşardım. Yani günlük yaşantımdan bi farkı olmazdı.

• şuan için böyledir bence o an kafanda tek düşünce ölmek olurdu

• 1 saatte nerelere gidebilirsem oralara giderdim. Hizli bir dünya turu atardim heralde :)

• jetle dünya turu
      abi kızın jeti varmış napcaz

• Öncekileri Göster
    • Cevabini bulursam sanada anlatirim ;)

• çok incesin

• hiçbir şey. koca bir ömür bir şey yapamadıysam bir saatte zaten hiçbir şey yapamam; o yüzden kendimi haybeye üzmektense yayılır kedimi severim muhtemelen. hadi fazla fazla sevdiklerimi arar seslerini bir duyarım, o da belki...

• kedine olcak yazık hayvancağıza pardon kediciğe

• Öncekileri Göster
    • eyvallah, kendisine bildiririm önerini.
      da, benim ölmeye niyetim yok kardeş, varsayım üzerinden mevlüdümü okutacaksın neredeyse:))

• kedilerini düşünüyorum boş durmasınlar diye :D

• yapmak isteyipte yapamadigim seylerden bir saat icinde yapabildigim kadarini yapardim :)

• banka soyalım en azından zengindi rahmetli derler

• ağlardım

• ya boyle bısey olsa kımsenın aklına eglenmek gezmek tozmak falan gelmez o anın şokunu yaşarsın zaten.. olucenın kanısına varırsın vay basıma gelen demeye kalmadan tahtalı köy

• Şimdi Ya Da Asla - The Bucket List
      bu filmde süre biraz uzun da aynı kapıya çıkıyo

• Öncekileri Göster
    • bencede =)

• o filmi izledin mi

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok üzülürdüm :)

• vur patlasın çal oynasın zaten ne zaman gideceğim muallak değil mi

• Öncekileri Göster
    • Sen yeni üyesin, PES'de çok iddialı bayanlar var sitede dikkat et :))

• bayanlarla oyun oynanmaz videosu var

• Öncelikle Dostlarımla vedalaşırdım sonra çok sevdiğim birine son kez seni seviyorum derdim..

• facebook hesabıma veda iletimi yazıp hesabı kapatırdım.

• tövbe ederdim bol bol ne yaparki insan dünya kimin umrunda olurdu artık..

• aklı fikri oynaşta olanlarda var gider ayak

• forum da öyle o an da öylemi olurlar acaba:)

• Ağlardım , sonra kalkar kalbini kırdıklarımıdan özür dilerdim Kafayı yerdim

• belki de bu yüzden insanlar öleceği günü bilmiyolar kafayı sıyırmamak için

• Öncekileri Göster
    • Öyle ..Allah herkese uzun ömür versin

• sağlık güzel günler

• kendıme olume hazırlardım.. duş alır temizpak gitmek isterdim abdest alıp sukur namazı kılarak secdede olmemı saglarım..

• Eğer 1 saatim kaldıysa ne yapalım sağlık olsun derdim ama ölüyorum değilmi saplık olsun denilmezde şimdi.Şöyle bir bakalım 1 saatte neler yapabiliyorum. 1 saatte çok şey yapılabilir. Ama en iyisi büyük bir televizyon kanalını ele geçirip 1 saat canlı yayın yapardım . Ölüp gitmeden önce son sözlerimi tüm Türkiyeye duyururdum. Başka bir alternatif ise ülkemizde travma yaratan pislikleri yanımda götürebilirim. Genel olarak yanıtım 1 saat içinde en stratejik yapılabilecek topluma faydalı işler neler olabilirse onları yapmak isterdim. Nasıl olsa yaptıklarım için dünyada kimse bana ceza veremezdi cool takılırdım bende.

• o da güzel :D

• bi kenara oturur, tatlı bi sigara yakar(mutlaka gauloises marka), keyifleiçime çeker. tebessümle bi saat sonra olacakları beklerim. ne olacağı merakıyla beklemek gibisi yok.

• ibadete adarım kendimi

• bazen bir ömür yapmadıklarımızı 1 saate sığdırmak ne kadar kabul olurdu Allah bilir.

• haklısın bak ole dusunmedım :D

• son duamı eder, cenazemi vs planlar temiz temiz giderdim

• sevdiklerimle vedalaşırdım dua ederdim zaten öleceğiz ha 1 saat sonra ha 10 yıl sonra zamansız ölmek kötü görev bittimi ölüm gelsinn

• görevden kastın

• 3600'den geriye doğru saymaya başlardım.

• yorulurdum ben yarıda bırakırdım

• Öncekileri Göster
    • yaşamış değil saymış olurdun :)

• + :))

• Bütün sevdiklerimi bir araya toplar onları öper vedalaşırdım. Hayatımı kısa bir özetle anlatırdım. Herkesden helallik dilerdim..

• oda güzel

• kesinlikle sex yapardım hiç olmazsa zevk içinde ölürdüm

• Sonra ne şehit oldu ne gazi b.k yoluna gitti niyazi. Ölürken bari halsiyetli öl.

• Öncekileri Göster
    • merak etme pamuk tıkarken yıkıyolar :D

• :))))))))))))))))

• Acı cekmeden ölmek için Allah'a yalvarırdım. Tüm sevdiklerimin sesini duymak isterdim arar konusurdum. sonra Gusul abdestimi alır. Rabbime kavuşacağım anı beklerim

• abdest var son bi namaz güzel olur

• :))

• ben ölücek adam mıydım der oturur ağlardım :)

• torpil yok usta kimler geldi kimler geçti

• En mantıklısı ibadet etmek dostum.Son 1 saatinde eğlenmek sevdiklerini görmek kimseye bişey kazandırmaz

• son pişmanlık ne kadar fayda eder bilinmez ama boş gitmekten iyidir oraya

• Öncekileri Göster
    • tek ibadette kurtuluş değil Allah sonumuzu hayır eğlesin ne diyim

• çok mantıklı

• önüme bir demlik çay bir paket sigara alırdım. ölene kadar içerdim.

• oda güzelmiş şöyle yeni demlenmiş çaya bende hayır demem

• :))

• abi adam sigaradan gitti.

• Sevdiğim kızın yanında olurdum, onu ne kadar sevdiğimi tekrar tekrar söylerdim, ona hiçbirşey hissettirmezdim, ölümüme 5 dk kala kalkar giderdim :))

Yükleniyor...