Siz olsaydınız ne yapardınız

önceden de cok ayrılıp barıstık en sonunda bu noktaya geldiKendini Bana tanıtma salak dedim bir yerde oturken benım yanımda baskasına bakar gibi oldu veya baktıı tam olarak bende farketmedim ve bende bunu ona söyledim Herşey bittii Dedii. Kızz erkeğe gerizekyalısın salaksın kes lan sus lan agzına bilmem ne gibi gibi kelimeler söylebiliyormus ve buu doğalmışş erkek söylediği zaman sucluymus siz ne düşünürsünüz ayrıca kız arakdasımla aram bozuldu yüzükk aldım ve bugün arkadaşınla gönderdim gönlüünü alma sansı olabilirmi ki olmadı da arkdaşı dedi hediye ile gönül alınırmı Bune be yüzükğü aldım ve istemiyorum dedii git dedii artık bitti bnu dedii :S

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Kiz arkadasiyin agzi fazla bozuk bir bayan icin. Bayan asla oyle konusmamali. Cok kinadim ayip diye bisey var. Erkekler konusurken bile kizarim kaldiki bunu bir kiz diyor. Kiz bayan dedigin hanim hanimcik olmali cazibeli cilveli tatli sempatik oyle argo kelimeler asla kulanmamali. Bence uzulme ayrildina duzgun bir kiz bul kendine. Erkegi gecmis agzi tovbe tovbe. Hic saygisida yok sana karsi insan sevgilisine salak gerizekali dermi hic? unut bak yoluna en iyisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızın gönlü yokmuş zaten . Öyle saçma şey mi olur ? Bir bayanın ağzına yakışmıyor böyle şeyler. Ayrıl ve ardına bakma

0|0
    0|0
  • Sizin ilişki girmiş bok çukuruna

0|0
    0|0
  • Sevgilin haklı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• al dedi

çocuklarını dedi

çocuklarını istiyorsan dedi