Bacak kıllarını alan erkek hakkında ne düşünürsünüz?

genelde bunu futbol,basketbol yüzme gibi sporla uğraşan erkekler yapar,diğer türlü pek iyi bakılmıyor özellikle de ülkemizde yani hem rahatlık hem temizlik bunun nesi kötü ki ? bu konuda sizin düşünceleriniz nelerdir?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• kişisel bakımla alakalı göreceli bir sey. kimisi doğru bulurken kimisi yanlış bulur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sporcuların alması gerekiyor sanırım alması gerekiyorsa alacak bunda ters bir durum yok bence. Bana sorarsan ben almam :) kas gelişimiyle ilgisi varsa işimi etkileyen bişey olsa alırdım ama.

0|0
    0|0
  • kendiyle barışık olmayan yapar.

0|0
    1|1
  • eğer rahatsız oluyorsa kime ne ? tabii olaya birde karşı taraftan bakmak lazım. ben erkek olarak bacak kılı olan kadın ile birlikte olmak istemem. Eğer sevgilim-eşim istemezse bende yaparım.

0|0
    0|0
  • erkek dedıgın kıllı olur :)

1|0
    1|1
  • Basketbol oyuncusuyum. Ben de alıyorum ancak çevreden gelen "ılık" vb. yorumlar da rahatsız etmiyor değil.

0|0
    0|0
  • sporcu adamlar gerekiyosa yapsın bunda ne gibi bir sorun var benim sporla alakam olmadığı için yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Eğer sürekli şort kapri felan giyiyorsa normaldir ama diğer türlüsü anormal geliyor bana.

0|0
    0|0
  • bana bir zararları yok. geçinip gidiyoruz

0|0
    0|0
  • iğrenç baska bişi değil

0|0
    0|0
  • saçmalık ya...

0|0
    0|0
  • Aslında pek doğru değildir evet ama rahatsızlık veriyorsa alabilir sakıncası yoktur...

0|0
    0|0
  • İyi bir şey değildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Alsa da olur almasa da.Kıla tüye takılmam.

0|0
    0|0
  • Sporcular almalı kötü duruyor

0|0
    0|0
  • alabilir

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin kıllı olur.

0|0
    0|0
  • Almasınlar bence yani az kıllı en iyisi. Kışın alsınlar yaza az çıksın.

0|0
    0|0
  • bence çok saçma ve itici erkeklerin bacak kıllarını alması

0|0
    0|0
  • spor için alıyorsa sorun yok ama durduk yere alıyorsa o erkeğe ben erkek demem

0|0
    0|0
Yükleniyor...