Yerde Para bulunca ne yaparsınız ?

Yerde veya bir yerde para gördüğünüzde alırmısınız ? Alınca ne yaparsınız harcarmısınız camiye veya karokola mı götürürsünüz ?

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç yıl önce yere 50 TL düşürdüm ve ben bunu farkedip 5 dk içinde döndüğümde para ortalarda yoktu. Onlar alıyorsa paramı ben niye almayayım?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Paranın kimden düştüğünü görürsem gider veririm ,bilmiyorsam bir esnafa ya da ihtiyacı olan birisine veririm

0|1
    0|0
  • almam geçerim :)

1|0
    0|1
  • Çok büyük bir miktarsa karakola götürürüm, düşük bir şeyse hayır işine harcarım

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam. Düşüreni görürsem veririm görmezsem dokunmam kalsın orada.

0|0
    0|1
    • sen almazsan belki bir başkası alıp harcar ? :D

• Orası benim bileceğim iş değil. Ben dokunmam cüzdansa filan götürürümde parayı alıp ne yapayım. Belki kimse almayacak belki adam hemen farkedip geri dönecek. Yolları arayacak kim bilir.

• karakola ya da camiye götürürüm tabi sahibini bulamazsam

0|0
    0|0
  • sevinirim :)

0|0
    0|0
  • sahibini ararım o kadar masumumm ben

0|0
    0|0
  • harcarım tabi. ama büyük bir miktarsa karakola götürürüm. birinden düştüğünü görürsem de söylerim sizden düştü diye. yok yok, harcarım ben :D

0|1
    1|0
  • önce etrafı kollarım kimse var mı yok mu sonra harcarım

0|1
    1|0
  • paranın miktarına bağlı 5 , 10 liraysa ve sahibi ortalıkta yoksa alırdım heralde .. hırsızlık sayılmaz sonuçta hem günahta değil .. ama büyük bir paraysa camiye bağışlarım ya da karokola götürürüm :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...