10 tl ile nerede ve ne yemek yersiniz?

Soru sadece meraktan kaynaklanmaktadır. Dışarıdasınız yemek için yalnızca 10 tl ayırdınız ve karnınız aç.. nerede ve ne yemek yersiniz?

0|0
27|24

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• kesin Bugerkinge giderim artık Allah ne verdiyse:)))

1|1
    0|0
    • son 10 tlsi ile dahi kapitalizme hizmet ediyor ya ne diyeyim :P

• valla bizim çocuklar iyi demek ki arada mayonezi hardalı çift çift ekliyorlar çaktırmadan:))

• iyimiş sızın elemanlar hayır ben sık sık gidyorum hep kasada birde başka muşteri ile bile tartısma oluyor ama en ıyı hamburgerlerı gerçektende bizim burda buna ıddaya gırerımm..

• Burgerking

Kfc

Balık ekmek.

Off canım çekti :(

0|1
    0|0
  • mc donaldsss :))

0|1
    0|0
  • 2,5 tl ye soğuk sandaviç ile 0,5 krşa 1 bardak çay.

3 tl yani.7 tl bana kaldı :D Allah bereket versin.

0|2
    0|0
  • balık ekmek şalgam suyu

ya da döner ayran

0|2
    0|0
  • önce balık ekmek 3 tl yanında fanta 2 tl(cafelerde öyle ) :D etti 5 sigara çay 5 etti 10 ):)))

0|2
    0|0
  • burger king e giderim valla :)

1|1
    0|0
  • Kfc'ye gidip hotwings alırım

0|1
    0|0
  • İddia bayinin yanındaki dönerciye :))

0|1
    0|0
  • tost ,kofte ekmek,balık ekmek ve yanında ıçecek bısey 10 tl ıle yenılecek cok sey var bence

0|2
    0|0
  • pizza kola

0|2
    0|0
  • girerim güzel bir esnaf lokantasında doyururum karnımı güzelce ev yemekleriyle =)

0|1
    0|0
  • durum ayran offf miss miss

0|1
    0|0
  • donasta 2 kişi donas dürüm yerdik :):):

0|1
    0|0
  • hİLTON sA gibi bi mekanda kuzu incik kemikleri sanırım10 tL eder:)) ama günlük sıradan bi yerde bence 10 tl bir ögün yemek için gayet yeterli bir bütce haatta fazla tek kişi için

0|1
    0|0
  • burger mcdonalds kfc

0|1
    0|0
  • Burger king'te double king chicken yadaa chicken royal yerdim :))

0|1
    0|0
  • bir kumpir bır kola..

0|1
    0|0
  • Bugerkinge giderdim :)

0|1
    0|0
  • Lemanda yaban gülü :)

0|1
    0|0
  • gevrek çay

0|1
    0|0
  • Döner-kola.

Bakkaldan eti kakaolu püskivit-kutu süt.

0|1
    0|0
  • starbucksa 9 liramı bayılıp 1 tlyla simit yerdim :D:D

0|1
    0|0
    • haydaa::))) olmadı bu :)

• en son aldığımda 8 mi neydi javachip tall ya da zam mı gelmişti hatırlamıyorum. onun gibisi başka yerde yapılmıyo buldukça depoluyorum valla:)

• hehe:) ben latte ciyim valla klasik

• tantuni - ayran. bir süre sonra da boza içerdim.

0|1
    0|0
  • Burger King, tavukburger...

0|1
    0|0
  • Burger, tavuk döner ayran, kumpir ayran ohoo bir ton şey yerim :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ev yemekleri yapan bir yere giderdim. Etli bir sulu yemek, pilav, cacık yerdim 5 - 6 TL. Çay sınırsız ikiram. Kalan 5 TL ile bi dürüm kuşbaşı kebap yaptırırdım, ama onu yiyemezdim. :))

Ya da 6 TL, ye kızarmış yarım tavuk alırdımm. kalanıyla ekmek, ayran veya kola alır yerdim.

Ya da iki porsiyon kelle paça içerdim.

Ya da ortaboy bir yaş pasta alır yerdim.

Ya da iki kilo tavuk sarma alır, evde tereyağı ile kızartır yerdim. ama hepsini yiyemem :))

Ya da 5 TL ye 250 gr. kıyma alırdım. kalanıyla soğan, yumurta, ekmek, kola alır bekar evimde yerdim.

Ya da İstanbul'daysam, tarlabaşında 5 veya 10 kase çorba içebilirdim.

Ya da normal bir kebapçıya gider 1,5 porsiyon kebap yerdim...

Ya da normal bir tavuk dönerciden tam 4 dürüm yaptırır 1 ini yer 3 ünü arkadaşlara verirdim. :))

Ama McDonalds a gidersem, param alınmış ve yarı aç yarı tok kendimi kapı önünde bulurdum :))

0|3
    0|0
    • çok teşekkürler cevap için. de hepsini ayrı ayrı hesapladım ben Ankara da yaşıyorum neredeyse hiç bir madde mümkün değil 10 lira ile burda.. en ucuz seçeneğinizde bile 2-3 lira geçersiniz rakamı.Orası neresi merak ettim 250 gr kıyma 5 lira ? :))

• Ne Ankara'da ne İstanbul 'da yaşanmaz. oralar sadece gezmek için iyi yerler. Benim şehirim gizlidir. Tüm büyük şehirlerin avantajlarını ve tüm küçük şehirlerin avantajlarını kendinde toplamış bir şehirdir. İsmi Mahfuz. :D :D özelden söylerim ama. :))

• hah öyle deyin yoksa uyuyamayacaktım gece gece :==)

• Beşiktaşta eski vosvos transporter aracta adam bir dürüm yapıyor mutlaka gidin yiyin. Süleyman Seba tesislerinin karşısında hemen. Akşamları gidiyorum bazen yemeye, ferrariler, aston martinler, jeepler ve benim düldül sırada bekliyor :D öüthiş bir yer dürüm artı ayran 5 lira. 5 lirada sana kalır :) Onunlada ortaköyde çay içersin. 2.5 lira kalır sana onunlada bebekte çay içersin. Al işte 10 liraya daha "güzel" ne yapılabilirki :)

0|1
    0|0
  • Geçen hafta 10tl'ye (yaklaşık 500 Lek) Arnavutluk'ta bir porsiyon (yaklaşık 15 adet) kuzu pirzola, Kosova'da 3tl'ye (1,50€) 1 adet büyük boy full karışık (pastırma da dahil) pizza yemiştim. Burda nasıl bir kazık yiyoruz farketmişsinizdir herhalde?

0|2
    0|0
    • ben bunu okumuycam bir daha acıkıyorum

• sigara da ona keza zaten.. yok azizim işte herşeyin hayırlısı biz (şahsen ben) orda olsam fazla yaşamazdım zaten biliyorum:)=)

• laan :S hüngür hüngür ağlayasım geldi ;(

dün gittim bi pizzaya 12 tl verdim.bir 50lik biraya 7.5 tl verdim.içimdeki acı hala geçmemişken bu fiyatlarda ne ola ki.valla çok kötü koydu ama şimdi =)

• Pideciye giderim , tavuk pilav yerim .

0|1
    0|0
  • gider 2 tantuni atarım.sonrada happy hour olan bi mekana gidip üstüne 50lilik içtim mi susuzluğumda gider işte rahatlarım =)

nası bir mide anlayışıdır bu?ama sık sık yaparım bunu :D

0|1
    0|0
    • bi de 50lilik ne oluyorsa? =)

• Aa tabi ağız tadı harika da 10 lira yetmez be hocam yav 2 tantuni 1 bira bir 20lik ister heralde

• iki tantuni 5 tl happy hour bir mekanda 50lik bira da 4.5 5 lira tam dengi dengine =) aslında tantunileri alıp mekana gidecen orada bira eşliğinde yiyecen de işte :D iştesi var

• en güzel döner yapan dönerciye giderim 6 tl ye döner 2 tl ye ayran alirim... kaldi mi geriye 2 tl ? onlanda cikolata neyim alir yerim.

euro yu tl ye cevirdim hesapta :)

0|1
    0|0
  • Taksim istiklal de Balkan lokantasında Ezogelin çorba - macar kebabı - Yoğurtlu kızartma - fırın sütlaç - su 8 lira falan

0|1
    0|0
  • Kadıköy veya Üsküdar'da tavuk pilav yerim. üstüne para da artar.

0|2
    0|0
  • Frenchpress kahve + cheesecake..

0|1
    0|0
  • Bim'den salam,domates,salatalık,ekmek,kola,rus salatası alıp ziyafet çekerdim. :))

0|1
    0|0
  • Pizza söylerim

0|1
    0|0
  • 2 tl döner olsa 5 tane yarım döner yersin al aha fıstık gibi işte :D

0|1
    0|0
  • Bambi cafeye uçar kaşarlı dürüm ve portakal&kivi suyu patlatırdım :)

0|1
    0|0
  • çorbacıya giderim

mercimek yanına sınırsız ekmek ile karnımı doyururum

ve elimde 5 tl para bile kalır :D

0|1
    0|0
    • az çorba, 1 ekmek :D

• biz garibandık üni. de sarar sarar içerdik :))))

• ee bizde yemezdik onun yerine adam gibi içerdik :D

• Heryerde 3+1 sulu yemek menüleri bulursun 10 liraya. 5 yarım tavuk döner yiyebilirsin. 10 liran varsa zenginsindir hatta.

0|1
    0|0
  • Valla 10 lira ile yemeği yesende çıkışta bulaşıklara kalırsın :D

0|1
    0|0
  • daralcan Balkan lokantasını öneririm sana:) Beşiktaş Taksim ve Sultanahmette var:)

0|1
    0|0
  • en döner cola yanında tatlı

0|1
    0|0
  • Kır pidesi ve kola veya ayrana yeter o para en iyisi pastanede bunları yemel.

0|1
    0|0
  • tam ekmek kokoreç ve yanında 2 adet ayran...

0|1
    0|0
  • 10.50 tl ye popeyede harika bir menü var

0|1
    0|0
  • 10 tl ye tanesi 1,75 den bir kaç tane tavuk burgerle Burger King de doyarsın;)

0|1
    0|0
  • Şu köşebaşı köftecileri varya ayranla beraber d.bakırda 3 dürüm rahat yersiniz..

0|1
    1|0
  • Dışarda yemem gerekıyorsa Pizzacıya girerim.

Kampanyalı Orta boy pizza alırım... 9,90'a...

Yada Hiçbirşey yemem.

Sigara mı tazeler gelırım..Ertesi güne saklamış olurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...