Ölçüm sonuçlarım neden aynı çıkmış olabilir?

Merhabalar. Yaklaşık 4 aydır fitness yapıyorum. Zayıfım ve kaslarımı belirginleştirme hedefim var. Hocam 4 ay sonra ölçüm aldığında sonuçlar gene aynı çıktı. Belim 74 cm idi. Gene 74 çıktı. Kalçam 90 dı, gene aynı kalmış. Ama ben aynaya baktığımda farkı görüyorum yani alt karnım örneğin epey eridi. Yanlarımda incelme oldu. Sorum ben aynaya baktığım halde neden ölçülerim aynı çıkmış olabilir? Acaba vücut belli bir seviyeye geldi ve daha fazla incelmiyor mudur? Kas olarak farkı görüyorum, karın kaslarım biraz belirginleşti ama alt karnın biraz daha gitmesi ve belimin incelmesi için kardiyoyu arttırdı hocam. 1.60 boyum var, 51 kiloyum. Kilomun çoğunun kas olduğunu düşünüyorum ama kaslarımın biraz daha belirginleşmesi için 45-43 kilo olmak istiyorum.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağırlık çalışman nasıl hftda kaç gün

0|0
    0|0
    • haftada 2-3 gün ağırlık çalışıyorum

• kardiyoyu da aynı şekilde 2-3 gün yapıyorum 40 dk sonra 1 saat ağırlık çalışması. Amacım karın kaslarımı belirginleştirmek, kalçamdaki kasları büyütmek. dediğim gibi 45 kgya düşmek istiyorum..

• Cardio ile ağırlık antremani ayrı günde yap çünkü kardio yapiyosun ağırlığa gücün kalmiyor

• 43 kilo ile sokağa çıkma lütfen. sıska cılız iğrenç.

0|0
    0|0
    • görünür kaslar için şart ama.

• kızların kasa ihtiyacı olduğu nereden çıktı ya sen inşaatta mı çalışıyorsun da kız dediğin narin olur senin ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...