Kapat

Spora başlıyorum: Ölçülerim 92-70-98 çıktı?

Henüz herhangi bir spor salonuna yazılmadım çünkü vücudum vasat değil ve evde spor yaparak (ağırlıklar yardımıyla) vücudumu iyileştirebileceğimi düşünüyorum. Yine de deneyimsiz biri olarak sporla uğraşan arkadaşlardan yardım almak istedim, boyum 1.72 kilom 58 ölçülerim 92-70-98 çıktı, zayıflamak istemiyorum yalnızca biraz daha sıkılaşmak istiyorum neye yönelik çalışmalıyım ve ölçülerim genel olarak ideal görülene uzak mı yoksa yakın mı bunu bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• sıkılaşma ağırlıklı çalış sende.
    kondisyon da arttırırsın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiz sen iyisin benim ölcülerim 94/66/100 😅😅😅

0|1
    0|0
    • Pek bir fark göremedim :D

• Şanslısın :) Ben iri kemikliyim bayağı

• Yok ben ayva göbüslü minyonum😂

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Sıkılaşmak istiyorsan yağdan vermelisin ve kas ağırlığını arttırmalısın. Bunun içinde beslenme ilk adımda gelir. Düşük karbonhidratlı bir diyet yapmalısın. Ağırlıkla yapabileceğin pek çok egzersiz var ama ağırlık miktarı ve tekrar sayısı çok şeyi etkileyebiliyor. O yüzden kendi vücut ağırlığınla yapacağın egzersizler daha önemli..

0|0
    0|0
  • dumbell al ilk bir ay squad çalış bol bol. Aynı zaman da yürüyüş yap. Uzun bar da alabilirsen al onunla da dead lift çalışırsın. Akşam 8'den sonra hiçbir şey yeme içme, şekeri kesinlikle sıfıra indir. İlk 1 ay kondisyonunu topla sonra ki ay tam gaz gir spora.

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • krasiva :D
    belin kalın gerisi iyimiş baya

0|0
    0|0
    • da ya znayu :D çok ince bel de orantısız olmaz mı ya

• Omuzlarım da geniş ama. Neyse birkaç hafta abs çalışsam bir faydası dokunur herhalde

• ince bel iyidir iyi

• Ölçülerin iyi kilonda öyle fittnesa başla kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• abartılmış ölcüler geldi

0|0
    0|0
    • Gerçek ölçülerim, boy kilo ölçü hepsini birden verdim, eğer gerçekten "abartılı" ise birazdan sporcu arkadaşlar belirtir.

• o kiloya ölçün cok bence

Yükleniyor...