Kas ağrısı nasıl geçer kuzularr 😢?

İş hayatım zaten çok tempolu gunde 12 saat ayakta ve koşuşturma halindeyim. Diyet yapıyorum ama sağlıklı biçimde. Olması gerektiği gibi. Bir kaç kilo verdim ama vücudum cok sıkıyken yumuşamaya başladı bunu sorun edip bir de işten çıkıp spor yapmaya başladım su an nakavt halde yataktayken yazıyorum bunları geberiyorum resmen nasıl geçecek bu 😇😇

Güncellemeler:
Kaslı kaslı biscolata erkeğimsi beybiler falan vardı buralarda onlar neredeee bir fikir versinler bu kadar acılı mi oluyor bu işler 😀

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut o tempoya alışana kadar zorlanır, sporu her gün yapma yoksa sakatlanabilirsin, diyeti sağlıklı yaptığını belirtmişsin ama beslenmeni protein ağırlıklı yapmaya çalış, spordan önce hafif karbonhidratlar ile beslen.

0|0
    0|0
    • Gastronomi mezunu bir aşciyim iş ortamim istediğimi yiyebilmem için uygun. Kısmen sporcu beslenmesi hakkında ders de aldım beslenmemde sorun olduğunu sanmıyorum sadece abartiyor muyum sporu bunu merak ediyorum. Çünkü daha önce de spor yaptım hiç bu kadar keskin agrimiyordu hiç bir yerim 😊

• Beslenmenin ne olduğunu bilmediğim için sorun olup olmadığı hakkında bir yorum yapamam tabiki ama ben en iyi sporcuyum ve iyi besleniyorum diyen adamların bile bir sürü hatası oluyor beslenmede ve spor yapma tarzlarında. Aynı şekilde sporu ne türde yapıyorsun onuda bilmiyoruz tabiki.
      Vücudunu alıştıramadığın yerde ya ara verdiğin gün sayısını bir tık arttırırsın ya da yaptığın sporu biraz hafifletirsin ya da dediğim gibi spor öncesi aldığın besinleri buna uygun olarak değiştirirsin.
      Sakatlanma da gerisi dert değil çözülür kısa zamanda :)

En İyi Kız Görüşü

• güzel bir duş al rahatlarsın
    masaj yaptır :))

0|0
    0|0
    • Dün gece duşu denedim mesaj da olacak gibi değil yerimden 2 cm oynasam canimdan can gidiyor 😊

• Tamam canim en kötu bunu yapacağım 😊 tesekkur ederim

• rica ederim geçmiş olsun
      :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kas ağrılarının en iyi çözümü beslenmen gerek protein vitamini alman gerek güzel bir duş ve yatağa uzan dinlen ve germe hareketleri yap kasları rahatlasin

0|0
    0|0
  • Duş ve masaj seni rahatlatır ama merak etme zamanla alışırsın :D bende spora başladım her yerim ağrıyodu bir ara ama şimdi yok daha alıştı vücut sende alışırsın :D

0|0
    0|0
    • 2 hafta oldu geçmiyor 😊 ama ısrarla devam ediyorum

• benim 1ay oldu alıştım gayet iyi şu an alıştım sende alışırsın sabır :) :)

• Kim bilir gece kimleydin seni seniii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sıcak su torbası ve kas gevşetici kremlerle

0|0
    0|0
Yükleniyor...