Işlerin çığrından çıkıp kendinizi kontrol edemediğiniz anlarınız varmı?

bu her türlü davranışınızla ilgili bir soru iş hayatınızda aile içi arkadaşlarınızla ortamınızda yatak odanızda sınavda herhangi bir anda genel bir soru şu gün şurada şunu yaptım kendim bile inanamadım hala aynı durum olsa yine yaparım dediğiniz kontrolden çıkıyorum dediğiniz anlarınız?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Tırnaklarımın içinde et parçaları kalmıştı ..

Sinirlenirsem beni zaptedin, gözüm dönüyor.

0|0
    1|0
    • hadi canım o derece hı dolunaydada dişlerin sivriliyordur senin

Kızlar Ne Diyor 4

• nedeni önemli değil,nerde n'aptığım da..Eğer beni sinirlendiren sorunçözülmüyorsa,söver sayar terkederim orayı.ah ne de iyi ederim:D

0|0
    0|0
  • kardeşim suratıma askı fırlatınca onun nefesi kesilene kadar boğazını tuttum pişmanmıyım ASLA

0|0
    0|0
  • bana salaksın sen diyen bir kıza elimdeki sıcak çayı fırlatmıştım:) pişman da değilim:)

0|0
    0|0
  • Oluyor bazen anasını satım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Normalde sinirime ben hükmederim sinirlendiğımi gören insalar bir elin parmagını geçmez fakat geçen sene bir arkadaş 1 e 1 dövüşüyodu herkezde izliyo çıkışta cocuğu dövdü bunun üstüne arkadaşi atladi. Bende girdim dövüş oldu 15 kişı hatta daha fazlaydı girdiğimi ve bir arkadaşı kurtarmak içın tuttuğum adami ittim arkadaşı kurtardım sonra 1 kişıyi araya aldık dövdük. Butun arkadaşlarını dövdük kaçtı çunku. Koskoca dövışten 20 saniyelik aanı anca hatırlıyom oda polis geldi siren sesini duyuncu kendime geldim arkadaşı ayırdım.yoksa onuda hatırlamazdım.

0|0
    0|0
  • Genelde koyduğum yeri hatırlayıp da bulamadığım şeylerde fıttırıyorum,ama kontrol noktam var

0|0
    0|0
  • Çok şükür akıllı ve mantıklı bir adamım. Kendimi her konuda kontrol altında tutabiliyorum. Allahım sana şükürler olsun bana çok şey vermişsin :)

0|0
    0|0
  • geçende kezbanın biri deli etti beni ordan uzaklaştım duvara yumruk attım şuan elim sargıda :@

0|1
    0|0
Yükleniyor...