Tecavüze veya tacize maruz kalmamak için yanınızda çantanızda ne veya neler taşırsınız?

Tecavüze veya tacize maruz kalmamak için yanınızda çantanızda ne veya neler taşırsınız?

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Allah'a emanet çıkıyorum dışarıya. ekstradan birşey taşımıyorum. ama çantamda minik deodorant bulunur hep zorda kalınırsa kullanılabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• spor savunma sanatı ;) link

1|0
    0|0
  • Ne tasırsan tası ÖKÜZ İNSANOĞLU art nıyetını illa kullanma nıyetıne gırmısse

ne bıcak engeller ne bıber gazı ne sılah

öküz heryerde öküzdür

eğitim şart

ahlak ve edep noksanlıgı bu safhaya getirdi bizleri...

0|0
    0|0
  • Besmele çek dua et kimse sana bulaşmaz ALLAH korur seni (tabi yarı çıplak ta dolaşma ortalıkta)

0|0
    0|0
  • Kiz arkadasima biber gazi aldim kendim birsey tasimiyorum .

0|0
    0|0
  • Şimdi moda biber gazı mecliste bile sıktılar

0|0
    0|0
  • Şok aleti veya göz yaşartıcı sprey.

0|0
    0|0
  • tecavüz taciz için değilde taşıdığım bir silahım var yanımda

0|0
    0|0
  • Sprey iyidir

0|0
    0|0

• hiç birşey taşımıyorum

0|0
    0|0
  • biber gazı taşınması bence en makbulü olur...

0|0
    0|0
  • çamaşır makinası ? ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Tecavüze veya tacize uğramamak için,dar giymem açık giymem kaşım gözüm oynamaz tanımadıklarımla konuşmam. Bunlar yeterli

1|3
    2|0
  • Dua dışında hiçbir şey taşımıyorum..

1|1
    2|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • ikinci linkte ürktüm :(

• İkinciyi şu ana kadar sadece arazide ve balık tutmaya gittiğimiz zamanlarda kullandım korkmana gerek yok :) Çok severim çakı, sustalı gibi şeyleri.

• dışarısı için bir şey yok ama evde ne olur ne olmaz diye mah. karakolun no.su telimde kayıtlı :D 155 falan da kesmiyor beni gecikirler diye

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey taşımıyorum.Öyle bir şeyle karşılaşırsam ki umarım karşılaşmam kasıklarına tekmeyi geçiririm pisliğin

0|0
    0|0
  • kangal taşıyorum

0|0
    0|0
  • Biber gazı taşıyordum bir ara, anahtarlık çakım var şimdi de. Bir de apışarasına tekme atmayı örendim.

0|0
    0|0
    • bir ara kız kardeşime öğretmiştim şimdi ona erkeklerin gıtlak kısmına vurmayı ögretmecem bir ara , sana tavsiyem ögren tek ve hafif vuruşla erkegi indirirsin.

• Hiçbir şey..

0|0
    0|0
  • tabikide biber gazı..! ya da bir koruma ;D çantaya sığmaz ama koluna takarsın

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabi giyiyorum..en guzeli o..hem guzel hem akilli..hahahh

0|0
    0|0
Yükleniyor...