Arkadaşlar sporla 8 günde 4kg aldım anormal mi sizce?

Vücut geliştirmeye verdiğim uzun aradan sonra tekrar başladım 8 gün oldu 8 günde 4kg aldım 64 kiloyum yağ oranımın düşük olduğunu düşünüyorum bugün leg press te 100 kg denedim 12 tekrar ile hafif bile geliyor yani sizce anormal bir durum mu? Normalde gh eksikliği hastasıyım bu kadar aşırı bir gelişme olmaması lazım protein tozu kullanıyorum her gün etimi sütümü eksik etmiyorum

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• 8 günde 4 kilo çok vücudundan fark ettin mi kilo aldığını veya sadece tartı danmı. Suyu fazla tuketiyormusun? Genelde ilk başlarda su oluyor. Ve unutma ki 1 kg kas ve 1 kg yağ aynı değildir bu ikilinin fotosu var internette bir araştır. Yani kas yapmış olabilirsin ve kilo alman bence cok normal.
    Ama vücudundan gerçekten belli ise kilo aldığın ve 4 kg da gerçekten belli olur ozaman yemene dikkat et derim cunku spor insani yoruyor ve fazla yemeye başlarsın.

0|0
    0|0
    • yok gerçekten belli olmaya başladı antremandan önce 2 ölçek protein tozu shakerla birliktesonra protein tozu 1 kutu ton balığı ya da 400 gr tavuk haşlanmış yağsız az tuzlu mesela göğüs antremanında bench press e giriyom 4 set x10 (22.5kg) 8x 30kg 5x35 kg 3x40kg bench press ten çıktığımda kaslarımın şişip sertleştiği hissediyorum ve bu sadece ilk harekette sonra üst göğüs sonra göğüs kafesi esnetme sonra butterfly sonra dumbell fly bunlarda benzer şekillerde en zoru da dumbell fly oluyo onda 12.5 kg dumbell dan sonra kollar kalkmıyo titriyo ve bir de göğüse pull down makine de 15-20-25-30 arka arkaya 10 ar tane süper set yapıyorum antremandan çıkınca sepsert oluyo 2-3 saat sonra normal gibi duruyo ama hacimi kaybetmiyor kendimi kastığımda çok sert ve büüyk duruyo kısacası kilo aldığımı farkettim ama işin en garip yani ben bide gh eksikliği hastasıyım ona rağmen mükemmel bir başlangıç yaptım

• Sen bizden daha bilgilisin niye soruyorsun😂😂.
      Ben ne bilim bunlari oğretmenlik okuyorum.
      Zaten kas yapmakla hemen o dediğin kadinlar gibi olmuyoruz. Baya bir zaman ve ağırlık lazim ama merak etme niyetim yok oyle olmaya.

Umarım sana yardım olabilecek birini bulursun.

• ne biliyim ben bile şaşırdım burda profosyonel arkadaşlarımız var ondan dedim de bence protein tozunu kullanma sen tavuk et tüket daha güzel daha şağlıklı senin açından

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...