Sevmiyorsa neden yakınımda olmak istesin ki?

Eski sevgilimle ayrılalı 2 ay oldu. Erkeklik gururunu inciticek hareketler yaptığım için, kendini artık özel ve mutlu hissetmediğini söyleyerek ve mantığını kullanarak benden ayrıldığını söylerek benden ayrıldı. Bana çok verdiğini ve bu yüzden yakınım da olup arkadaş kalmamızı istediğini söyledi. Arkadaşlarıma bana artık o anlamda bir şeyler hissetmediğini fakat arkadaş kalıp yakınımda olmak istediğini, iletişimi koparmak istemedigiden bahsetmiş. Sevmiyorsa neden yakınımda olmak istesin ki? Dediği gibi arkadaş kaldık aynı okuldayız zaten, ara sıra birbirimize mesaj atıp konuşuyorduk normal. Fakat dün bana kanka dedi, bir insan neden eski sevgilisine kanka der ki?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• bitirmiş. aynı okuldaysanız görüşmeme gibi bir durum yok ortak çevreniz var değiştiremezsiniz ortamı germemek sosyal ortamlardan seni ya da kendini soyutlamamak için arkadaş kalalım demiş. okul bitince aynı ortamda kalmak zorunda olmayacaksınız görüşmeyeceksiniz de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• geçmişteki güzel günlerin hatırına olsa gerek

0|0
    0|0
    • nasil geri dondurebilirim?

• sevdigini bilsem ozur dilerim ama ne yapicagimi bilmiyorum

• özür dilemek olgun insanların işidir. hatadan dönmekte bir olgunluktur. seni sevmese bile sen özür dile. göreceksin davranışı degişecektir. yani seni sevsede sevmesede özür dile.

• ona söyle, "arkadaşçıl" diye bir kelime veya davranış tipi yok dünyada, kendine bir çeki düzen versin.

0|0
    0|0
  • Ne biçim şey ya.

Nasıl öpüşüyorduk dimi kanka. asdasfgfh

Ayrıldıktan sonra arkadaş kalınabileceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Hayatından silmesi sacma olurdu ne var bunda

0|0
    0|0
  • exten arkadaş falan olmaz. ondan hiçbirşey olmaz. ilişkiyi kopar gitsin bence.

0|0
    0|0
  • sen hele bı baskasıyla cık o arkadascıl kısı nasılda maco bırıne donuo gorrsun

0|0
    0|0
  • :) arkadaşlık aşka dönüşür ama aşk hiçbir zaman arkadaşlığa dönmez. Seni kırmamak için arkadaş kalalım demiş. Akışına bırak...

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :(

0|0
    0|0
  • belki tekrar gururunu okşarsında birlikte olursunuz diye hayal ediyordur..

0|0
    0|0
  • erkeklik gururu derken hadım mı ettin adamı yoksa :)

0|0
    0|0
  • sana çok mu verdi ? bu laf burayı yıkar :DDDDD

0|0
    0|0
    • deger vermek"

• tamam sorunun cevabı çok acı ama sana artık hiç aşık değil.yani dünya ahret kardeşi gibisin

• senin umutlanmaman için söyler. görüldüğü üzere de umutlanmışsın.

0|0
    0|0
  • naz yapıyo :D

0|0
    0|0
    • Naz ne alaka bence bana karsi arik hicbir sey hissetmiyor

• yokya sırf sen böyle düşün diye diyo sana insan oğlu işte erkeklerinde vardır böyle hareketleri :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Cepte tutmak istiyordur eski sevgiliden arkadaş olmuyo yani birsürü şey paylaşabilrsin ama biraz yakınlaşınca olay başka şeylere kayıyor bide gözünün önünde hoş değil :(

0|0
    0|0
  • Zamana bırak , akışına bırak. Yakında taşlar yerine oturur.

0|0
    0|0
  • yeni kızlara onu kötülemeyesin diye. ortak çevre malum...

0|0
    0|0
  • Istemem yan cebime koy misali bebegim

0|0
    0|0
Yükleniyor...