Aranızda fitnesi antrenörü olan ya da ıyı düzeyde anlayan varmı?

Arkadaslar benım kılım normal yanı zayıfda degilim kiloluda ben 3 aylık fitnesa yazıldım ama korkuyorum bacaklarım kalınlasır dıye bırde hoca bana kilo alacagimı soyledi kaslardan bu kaslardan kilo almam gorunustedemı kilo aldırıyor eger sısıceksem sporu bırakmayı bıle dusunuyorum yardım edin kafam cok karısık

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• kilo almazsın, kas yaparsın merak etme sen.10 sene oldu spor yapıyorum kilom yok

0|0
    0|0
    • Insallah bayağı korkuttu benı hoca cunku ben oyle cok yiyen bırıde degilim anca 70 gram zor proteım alıyorum oda hergun degıl bırde korkudan yemekte yiyemedim heryerde agırıyor

• Insallah su 1 ay gelsin eger kılo falan almaya başlarsam bırakıcam ciddi ciddi aslında kilonun tartıda onemi yok gorunuste artık degıl sıkılsama olsunda yeterkı

• olur olur düzenli yap, yağ tuz ve şekerken uzak ol.

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayır be :) merak etme kızlar aşırı kaslanamaz zaten ek biiey kullanmadıktan sonra. Ayrıca estetik bir görünüm verir be tabi sağlıklı ve dinç hissettirir yağlarla savaşmanın en iyi yoludur ayrıca... Sakın bırakma ve araştırarak yapmaya çalış değerini anlayacaksın :) sporlu günler...

0|0
    0|0
  • Erkeklerin aşıri kaslanmalarinin sebebi testosteron hormonudur. Bu hormon kadinlarda da var ama az miktarda oldugu icin belli bir seviyeye kadar gelebiliyorlar. Yani fazla kas yaparim filan diye korkmana gerek yok rahat ol. Eger internette erkek gibi cok fazla şişmiş olan kadinlar gorursen bil ki testosteron ilaci kullaniyorlardir. Sen sporunu rahatca yap hic birsey olmaz :))

0|0
    0|0
  • Kaslardan kilo almak demek yağ azalicak kas artcak korlucak bir durum yok sıkılasicaksin ama tabi hocan bilgiliyse

0|0
    0|0
  • şişmek öyle kolay değil, özellikle kadınlar için. şişmek için ekstra çaba harcamak lazım yani. kilo almanın sebebi ise kas kütlesinin artması olacaktır

0|0
    0|0
  • Yaz bana yardımcı olayım ben :)

0|0
    0|0
    • Merhaba ben fitnesa yazıldım 4. gunuö heryerde agırıyor bana 5 kg ıle 3 set yaptırdı hoca proteım almamı falan soyledi ama kılo alacağımıza soyledi benım kılom zaten ıyı ben kılo almakta vertörkdeu ıstemıyorum sıkı Ince ve belirgin kaslarım olsun ıstıyorum sadece gunde 60 70 gram proteım ancak alıyorum toplam ekmek falanda yiyemiyorum zaten kılo alırmıyıö cidden?

• İlk başta ağrı olur normal.4. gün için baya erken ya 5 kg 2 ya da 2.5 iyidir. Protein alırsan bir de kas çalışırsan alırsın ama başka yediğin şeylere de bağlı. Sen bana özelden yazsana daha iyi yardımcı olurum

• fitne nedir nan :D :D :D

0|0
    0|0
    • kızların hepsi fitne nin kaynadğıdır bak onlara sorabilirsin :D :D :D :D

• :) telefondan yazıyorum ondan dolayı

• çok güldüm :D :D :D iyi ettin boşver kız :D :D :D kendime artık fitneye giden fitnecilik yapıyorum dicem ŞDSHFOĞgvlşjDFLŞJVLŞADJFVP

• 3 ayda şişemezsin korkma bacaklarında kalınlaşmaz sıkılaşır

0|0
    0|0
  • Sporu bırakma hedefindeki vucüdü hocana göster programı ona göre ayarlasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kas yapmak okadar kolay değil o gördüğün çok kaslı insanlar özel diyetlerle ve protein tozlarıyla o hale geliyo o yüzden kormana gerek yok vücudun sıkılaşır

0|0
    0|0
  • Ozaman kilolular niye fıynıs yapıyo burda bir karmaşa var

0|0
    0|0
    • Bılmıyorum valla cok bılgım yok ama benım ıstedogom sıkı Ince vucut ve belirgin kaslar kılo almak ıstemem benım ıcın facia gıbı olur

• Bu soyledigin Şu an mumkun degil cunku parayı bıle pesin verdım 3 aylık ya devam edicem ya da gotmıyıceö bılmıyorum

• Git izaman mecbur

• vucudun sıkılaşır popon dikleşir kızlar hep kıskanır seni :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...