Boksa ilgim var etraftan çok eleştiri alıyorum?

Boksa ilgim var uzun zamandır , boyum 1.72 arkadaşlarım alay ediyoor anlamıyorum ailemden izinde aldım kemiklerim güçlü ve iri kalıpta var sizce bir bayana yakışmazmı ya boks hep önyargı ile mi yargılanınır böyle?

0|1
4|10

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların bu "kadınlara bu spor yakışmaz " ön yargılarından nefret ediyorum. Kadınlara da her spor yakışır kardeşim. Sen boşver onları ve ilgi duyduğun sporla profesyonel olarak ilgilen.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• En iyisini yapıyorsun bence kesinlikle boks'a başlamalısın çünkü haberlerde görüyoruz tecavüz bilmem neler arttı diğerleri gibi hiç değilse kendini koruyamamazlık yapmazsın. Kim demiş kadın erkeğ dövemez diye Bayan Güvenlik Görevlileri ya da Polisler ne ayak. :D

1|0
    0|0
  • Bence boks yerine plates ya da fitness tarzi seyler yapsan daha uygun :))

1|0
    0|0
    • onları denedim ben daha çok adrenalin dolu spor taraftarıyım :)

• Sirf milleti dovmek icin gideceksen onun yerine bir kum torbasi al onla calis :)) bir ara bende gidecektim boksa ama benim istedigim ilk haftadan milleti dovmekti megersem isler oyle yurumuyormus :DD

• Boks & Güreş & Tekvando vs Şiddet öğeleri içeren eylemler spor olamaz, bu sporlara ilgi duyanlar bence sorunlu insanlardır

1|0
    0|0
  • ya boks pek ii değil ya erkek için de kız için de anca darbe alıyosun müsabakalarda darbe veriyorsun. Bence yapacaksan tekvando aikido falan yap daha sağlam onlar

0|0
    0|0
  • Sen işine bak boşver milleti

0|0
    0|0
  • Kesinlikle birakma devam et yavas yavas vucudun sıkılascak cogu kiza gore kendini rahat hissediceksin ozguvenin yuksek olucak, benim arkadaslarim var kiz deli gibi idman yapiyorlar sikinti yok yani takma kimseyi... (lisansli boksorum)

0|0
    0|0
  • boks yapman süper olur, hatta seni tebrik ederim. google da ''bayanlar kaslanmaktan korkmayın'' yaz bir makale var oku derim..

0|0
    0|0
  • yok git bence bende yapıyorm hpş

0|0
    0|0
  • Yok daha güzel olur spor iyidir Box da iyidir :)

0|0
    0|0
  • Yakışır yap sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sıktır et onları çok iyisin

1|1
    0|0
  • Eskiden kick box a giden biri olarak şunu söylemeliyim ki sporun cinsiyeti olmaz şahsen benim etrafımdaki insanların tepkisi hep olumluydu. Başkalarının ne dediğini önemseme istiyosan yap zaten vücudunda gayet uygunmuş

0|0
    0|0
  • Çok yakışır alay edenler bir şey bildiklerinden değil işte heves kırmak için insanlar her şeyi yapar aldırma

0|0
    0|0
Yükleniyor...