Hangi egzersizler ya da hareketler boy uzatır?

arkadaşlar hangi hareketleri yapmak boyu uzatır 18 yaşındayım kaç cm uzarım deneyipde sonuç aldığınız bir hareket varsa yazarsanız sevinirim lütfen adam akıllı yorumlar yapın gereksiz yorumlar yapmayın :D

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sonuç aldım boy 18 yaşim girdigimde boy 178 di 3 ay sonra 184 oldu maşallah haftada 3 gün yüzme 3 gün basket oyna 1 gün dinlen. çok su iç . Günde 2 bardak süt 1-2 kase yogurt, 80+ gram peynir tüket. Rafine şeker,sigara,tuz,kahve den uzak dur. Esneme hareketleri yap pc ye geçersem link atarım günde 50 kere yükseğe zıpla 10 taneden 5 set halinde yine 50 kere tekme at en az 50 cm yüksekliğe tekme at 10 taneden 5 set. Barfikse günde 5 dakika en az 10 saniyelik setlerle asıl eğer kıkırdakların kapanmadıysa ya da genetiğının sınırlarını geçmediyswn uzan

2|1
    0|0
    • peki saol kardes eyw link yollarsan sevinirim :)

• Iyimis bana 1.87 - 1.90 arası bişey lazım :D bugün söyledim dedim git dükkanınaa al şu hard diski. Birader dil ve imla nın iyimi? Boyla ilgili yazı yazcam sitede maksat millete yardımcı olmak. Iyise sana yollayayım düzelt olurmu?

• walla o kadar iyi değil ben seni arkadaş olarak eklim sen yinede bana yolla kardeş :) yapabilirsem yapim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Önce röntgen çektirip kemik uçlarının kapanıp kapanmadığına bakmalısın. Kapandıysa ne yapsan boyun uzamaz. Pilates, step ve bisikleti öneriyorum eklemler açısından. Barfix önermiyorum. Erkeklerde boyun max. 19 yaşına kadar uzar. Yazın yaptığın sporlar daha etkili olacaktır söyleyeyim. Güneş ışığıyla alakalı. Ayrıca yazın bol bol denize git, yüzmekte çok işe yarar. Sormak istediğin başka bir şey varsa yardım edeyim ? :)

1|1
    0|0
  • pilates! kadınlarda omurların arasını açarak max. 5 cme kadar uzattığını, erkeklerde ise 7cme kadar çıktığını söylemişti biyoloji hocam. ben yazın başlayacağım kısmetse:)

1|0
    0|0
    • gercekten boy uzatiyomu ? :D

• banada söylesene öğrenirsen :D

• olur, söylerim :D

• hepsiiii...

0|0
    0|0
  • Basket,Yüzme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o yaştan sonra biraz zor ya boyunun uzaması ama deniyecem diyorsan basketbol ve yüzmeyi dene en iyi onlar boy uzatır normalde ;)

0|0
    0|0
  • kardeş egzersizle boy uzamaz boy genetiktir 21 yaşına kadar uzar 1.70 boy erkek için normaldir

0|0
    2|0
    • Yalan yanlış bilgiler söylüyorsunuz yahu bilmiyorsanız konuşmayın.

• boyuna zıplamak boy uzatır

0|0
    0|0
  • İp atlamak işe yarar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...