Neden kilolu insanlar daha fazla kalori yakar?

80 kilo bir kişi 50 kilo bir kişiyle aynı anda bisiklete 2 saat binse 80 kilo insan daha fazla yakıyor bunun sebebi nedir?

0|1
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• kutle genis ondan sjdjd

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı oranda kalori yakıyorlar. Sadece kilolu olanın fazla kilosu daha çok olduğu için daha fszla kilo verir. Mesela ben günde 3 ekmek yiyordum 1e indirdim, babam 8 falan yiyordu 5e indirdi, ben 2 babam 5 kilo verdi. Zaten diğeri başta aşırı olduğu için en ufak değişim çok şey etkiliyor. Ama şu var, daha kilolu olan daha fazla kilo verir evet, ama zayıf olana her türlü yetişemiyor. 80 kilo olan aynı sporla 20 kilo verse 60kg olacak, diğeri aynı sporla 2 kilo verse 48kg olacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bunun sebebını anlamaman cok acayıp. sebebi şu o 80 kilo olan kişi gunun sadece %10 unu hareket ederken 50 kilo olan gunun %50 sinde hareket ediyor

1|0
    0|0
  • vücudun daha fazla enerji sarf ettiği için sanırım

0|0
    0|0
  • yağ fazlalagından 80 kilo olan insanda daha fazla yağ oldugu ıcın daha cok kalorı yakar.

0|0
    0|0
  • daha fazla yük taşıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kilolu olan yağ yakıyor, diğerinin kasları çalışıp gelişiyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü 80 kilo kisi daha fazla terliyo☺

0|0
    0|0
  • vucudun atması gereken zararlı kalori miktarı şişmanlarda daha fazla çünkü vucut bunu bir fırsat olarak görüyor ve bu şekilde dışarı atıyor bence

0|0
    0|0
  • daha fazla enerji harcıyor. 30 kilo ağırlıkla aynı hareketi yap o zaman daha fazla kalori yakmaz mısın?

0|0
    0|0
  • Çünkü kilolu insanda yağ oranı daha fazladır

0|0
    0|0
  • yağ yakıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...