Bilgisayardan anlayanlar yardımcı olursa çok sevinirim, iphone un IPsi neden sürekli farklı çıkıyor?

Merhaba, ben geçen gün facebook verilerimi indirmek istedim, hesabımdan en son giriş yapılan yerlere baktım. İphonedan girildiği gösteriliyor birkaç kere, gösterilen zamanlarda ben girmiştim ama ipleri farklı gösteriyor. Mesela saat 15.30da da 17.20de de ben aynı telefondan girilmiş olmalı ama farklı ip ler gösteriyor. Aynı şey bilgisayarımda da oluyor, ip adresimi sorgulamak için bir siteye girdiğimde gösterilen ip facebook verilerinde yazandan tamamen farklı. Bunun sebebi ne olabilir? Bir de internetteki ip yer tespiti programlarının ne kadar doğru sonuç verdiğini biliyor musunuz? Kullandığınız ve doğru sonuç verdiğini düşündüğünüz bir site varsa yazarsanız sevinirim. Teşekkürşer

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• iPhone ' de bilmiyorum ama normal bilgisayarınızdan kullandığınız internet dinamik yani değişken ip kullanıyor. Bu sizin internet servis sağlayıcınız tarafından veriliyor. Bu gayet normal bir durumdur. Başvurmanız halinde servis sağlayıcınıza size statik ip ( sabit ip) vermesini talep edebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam bir miktar ücret alıyorlardı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• link burdan ip adresıne bak ve ıstemeden prox arkasına saklanmıs olabılırsın oda bazı porgramlar yukler ıken senın ıznın dısında yuklenen programlardan kaynaklanabılır saatın yanında yesıl sımgelı bırsey var ıse buyuk ıhtımal öledır

0|0
    0|0
  • Çok gizli bir soru sormuşsun aman fbı falan görmesin seni eklerler falan sonra ... :D

0|0
    0|0
  • facebooka bakma sen genelde herkezde öyle benim evim ankarada olmasına rağmen İstanbul olarak gözüküyor son girilen yer olarak şuan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...