Fitnness konusunda 3 ay fitnness yapmış adam neden uzman kesiliyor? Detay?

ya da arastirmamis etmemiş kulaktan dolma bilgilerle insanlara tavsiye veriyor yanlış yönlendiriyor? 3 ay vücut yapmış başımıza uzman kesiliyorlar bu turkiyede kahvede siyaset ülkeyi yonetenlere benzemiyor mu?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• ülkemiz insanları her şeyi en iyi ben biliyorum edasında olmayı seviyor başka açıklaması yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ağzı olan konuşuyor işte. mesela mekikle göbek erimez demiş bir arkadaş. tavsiye verebilir misiniz bu göbeği nasıl eritebiliirim? bir de göğüs kası için ağırlığı artırmam gerekiyor ama kollarım buna izin vermiyor çok güçsüz sürekli aynı ağırlığı kaldırıyorum bu da bir işe yaramıyor ne yapmam lazım?

0|0
    0|0
    • Göbeği diyet ve vardır ile eritmelisin yanı koşu bisiklet gbi vücut işini yukselticek hareketlerle göğüs de aynı kiloyu kaldiriyosun kolların uzun vermiyor şimdi çalıştıkça ve kaliteli beslendikce kol antremanlarindada güç articak daha kuvettli kolların olucak göğüs antremanjni yaptıkça göğsünde guclenicek birbirleriyle bağlantılı ağırlığı 2 kilo arttirsan bile vardır senin için beslenmek çok önemli protein ve karbonhidratın yeterli almalisin pramit set deneyebilirsiniz ağırlık artıkça set sayısını azaltmak gbi size kuvvet vericektir

• peki teşekkür ederim. kıytırık spor salonlarında ilgilendikleri yokki. adam akıllı spor salonlarıda çok pahalı.

• Haklisin o konuda:/

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir de herseyi steroid ve protein tozuna bagliyorlar ya nefret ediyorum. Ben su ana kadar agzima protein tozu bile surmedim millet inanmiyor utanmasalar steroid kullanmussin diyecekler. Boyle cahiller cok fazla malesef.

0|1
    0|0
  • hele birde 3 gün gidip foto cekınıp nasılım dıyenler yok mu :D

0|1
    0|0
  • :D :D haklısın knk

0|1
    0|0
  • beyin 21 günde alışıyoya kendilerini prof sanıyolar

0|1
    0|0
  • mekikle karın kası eritenler, yağı kasa dönüştürenler, protein tozu sarkma yapan diyen ve bu zihniyette yaşayan çok vatandaş var, cehalet mutluluk deyip geçmek lazım

0|0
    0|0
    • ağırlık kaldırma agirlasirsin kötü spor diyenler mi desen az önce bir bence okudum adam diyoki hafif ağırlık çalışın nasıl kas kütlesi buyutucek merak ediyorym

• mekikle karın kası demişim karındaki yağı diyecektim : ) isteyen istediğini diyebilir gözler yapanların üzerinde hep göbeklilerin değil :)

Yükleniyor...