Arkadaşınızın sevgilisi sizle görüşmesini istemese ne yapardınız?

Evet beyler bayanlar arkadaşınızın sevgilisi sizinle konuşmasını istemese ne yapardınız ? Tepkiniz ne olurdu,?

Güncellemeler:
Sizle konuşuyor ama bunu sevgilisinden gizliyor diyelim birde

0|0
14|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Kararı arkadaşıma bırakırım .

1|0
    0|0
    • Gizli kapaklı işleri sevmem , alırım ikisini de karşıma , bak bu kızın böyle bir isteği var seninde haberin olsun , ben gidiyorum neticeyi bana bildirirsin derim .

• Arkadaşının seçimi etkili olacak...

Arkadaşın sevgilisini seçerse, sen yanlış arkadaş seçmişsin demektir. Arkadaşın seni seçerse sen doğru arkadaş seçmişsin demektir.

Her türlü sen kazançlı çıkarsın.

2|0
    0|0
  • gerçekten arkadaşımsa böyle bi olayın gercekleşmesine izin vermez zaten.

1|0
    0|0
  • Benim muhattabım sen değil sevgilin bir sorunun varsa git ona söyle derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Arkadaşıma olurdu benim tepkim.Eğer sevgilisi istemediği için benimle konuşmuyorsa problem sevgilisinde değil arkadaşımdadır.Arkadaşlığımı gözden geçirirdim...

1|0
    0|0
  • Kendimi arkadaşımın yerine koyardım öncelikle, eğer o öyle mutlu olacaksa tabiki de sineye çeker arkadaşlığımı sürdürmezdim.

1|0
    0|0
  • arkadaşım eş arkadaşım şek arkadaşım eşek :))

1|0
    0|0
  • ikisinede güle güle derim

1|0
    0|0
  • Bozulurdum. Neden görüşmemizi istemediğini sorardım.

1|0
    0|0
  • ne yapa bilirim ki...arkadasim verecek karari

1|0
    0|0
  • Arkadaşım ne tepki gösterecek bu önemli.

1|0
    0|0
  • eywallah derim...

1|0
    0|0
  • arkadaşımın sevgilisi benimle konuşmasını istemese onu anlayışla karşılayabilirim. sonuçta aralarında ciddi bir düşünce varsa onunla evlenirse hayatının geri kalanını onunla geçirecek benimle değil...

0|0
    0|0
  • Arkadasima kalmis bisey bisey yapmazdim sevgilimin dusuncelerine gore sececek degilim arkadas ortamimi o yokkene onlar vardi :) sevgilimin yeri ayri olur arkadaslarimin yeri ayri olur arayi bulmak lazim..

0|0
    0|0
  • arkadaşımın mutluluğu önemli olan gizlice benimle görüşmesini de istemem

0|0
    0|0
  • boyle bısey basıma geldı ama arkadasım ıkılı oynamayı tercıh ettı bende ogrenınce ıkısını de sıldım erkek arkadasına konusmadıgımızı soyluyormus bana da tam tersını soyluyordu ıkısıde bıttı rezıllık ya ama ınsanın zoruna gıdıyor hakkaten :(

0|0
    0|0
  • Umrum da olmaz. Yanım da aradığı zaman bile susarım telefonum sesini falan da kısarım. Arkadaşım önemlidir benim için. Sevgilisiyle arasının bozulmasını da istemem.

0|0
    0|0
    • anlatmak istediğini tam anlayamadım rosa

• zoruna gitmez mi, senle görüştüğünü saklaması?

• Gitmez, takmam ben bu tür şeyleri ;)

• güncellemeye cevap: yalan söyleyip birşeyleri gizleyecek yaşı geçtim. görüşmem...

0|0
    0|0
Yükleniyor...