Kilo vermekte zorluk çeken?

Eğer sıkıntı çekiyorsanız 2 sene önce 18 kilo vermiş biri olarak yardım edebilirim :) Şu an kendimde kilo veriyorum :)

Güncellemeler:
kilo vermek dünyanın ennnnn basit şeyi sadece sabırlı ve azimli olmak gerek ben hayatımdan 3 beyazı cıkarttım abur cuburu herşeyi cıkarttım bunları cıkartmadan bir yol gidemiyosun cünkü :) daha sonra spor yaparak ve yemeklerimi sebze yiyerek 18 kilo verdim hemde 2. bucuk ay gibi bir süre içerisinde. spor yapmadan asla kilo veremezsin bunu unutma. ben 6 öğün yemek yiyordum 3 ana 3 ara öğün olmak üzere. ana öğünlerim hep sebze yemeği oluyordu bazen haşlanmış tavuk yiyordum veya yemeklerin
yemeklerin içinde kıyma et gibi asla kızartma değil. annemizin tatlıları böreklerini kesinlikle yemedim ara öğünlerimdede kuruyemişleri kullandım çiğ badem kuru erik incir fındık ceviz gibi süt gibi yoğurt gibi vs.. böyle verdim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• yuhh ben 1 ayda 10 kilo verdim :D

1|0
    0|0
    • vaaavvv paylaşmak istersen seve seve dinlerim. ama şunuda unutmamak gerek erkekler kadınlara göre daha hızlı kilo verirler :)

• Yav valla ekemegi kestim yenedim şekeri tuzu herşeyi kestkm bol sebze yedim sürekli kosuydum günde 4 saat falan hali saha maclari falan ole

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• basit calorie deficit uygulanmasi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Ben almata zorluk çekiyom

0|0
    0|0
  • Buyur yardim et 1.85 100 kilo olan bir kisi olarak yardim bkliyom 😀😀

0|0
    0|0
  • Olur ya

0|0
    0|0
  • Sporlami sporsuz mu veriyisun

0|0
    0|0
  • göbekteki son yağlanmayı nasıl bitiririm
    yardım

0|0
    0|0
    • hamur işi tuz şeker bunlardan uzak dur öncelikle kola cips vb gibi alışkanlıkların varsa tamamen kes bunlar göbek bölgesinde yağlanma yapar. ve bir erkeksin bir bayana göre daha cabuk verebilirsin. oncelikle cardio egzersizleri yapmanı öneriyorum. eğer yağlanman fazla değilse ağırlıkları kullanarak yap sporunu böylece kaslarada sahip olursun

• hmmm zor ya vallahi şu sıralar pek yemek yiyemiyorum

• 18 kilo verdin ve hala kaç kilosun ki kilo veriyorum diyorsun :)

0|0
    0|0
    • şöyle üniversite sınavından dolayı tekrar aldım 86dan 68e düşmüştüm Şu an 74üm :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Süper olur aslinda bu aralar baya kilo aldim ve spora yeniden başladım en az haftada 3 gun 2 veya 3 saat gidiyorum ve her seferinde en az 700 kalari yakıyorum yememe dikkat ediyorum ama diyet yapmak istemiyorum cunku bana gore değil. Çok yiyen bir insanım her 2 saatte acıkırım. Emek yemiyorum zaten yasak. Ama hersene kişda en az 5 kilo alırım ve yaz geldiğinde spor yapmadan 5-7 kilo verebiliyorim. Neyse bana daha fazla sağlıklı zayıflamam için ne önerirsin

0|0
    0|0
    • diyet yapma ama yeme şeklini değiştir hamurişlerini şekeri tuzu cıkart hayatından 7den sonra yemek yeme mesela ben 2 sene önce 1 haftada 9 kılo vermiştim hergün 2-3 saat spor yaparak ve yemeğe cok dikkat ederek özel bir diyetisyenle falan calısmadım kendim yaptım yediklerim hep sebzeydi beyaz ekmek asla yemedim onun yerine tambuğday ekmek yedim. abur cubur hiç yemedim 6 öğün yedim 3 ana 3 ara öğün olmak üzere ara öğünlerimde yoğurt süt badem kuru incir ceviz bu tarz şeyler yedim 1 avucu geçmeyecek şekilde.

• Zaten benim buğday icerikli ve sut urunlerini yemem yasak. Onun icin abur cubur yememeye gayret gosteriyorum. Ama benim miğde büyük aksam yemeğinden 3 tabak kadar yiyebilecek kapasitem var. Hatam nerde anlamadim. Cok abir cubur da yemiyorum

• İstiyorum

0|0
    0|0
    • yeme şeklini değiştir hamurişlerini şekeri tuzu cıkart hayatından 7den sonra yemek yeme mesela ben 2 sene önce 1 haftada 9 kılo vermiştim hergün 2-3 saat spor yaparak ve yemeğe cok dikkat ederek özel bir diyetisyenle falan calısmadım kendim yaptım yediklerim hep sebzeydi beyaz ekmek asla yemedim onun yerine tambuğday ekmek yedim. abur cubur hiç yemedim 6 öğün yedim 3 ana 3 ara öğün olmak üzere ara öğünlerimde yoğurt süt badem kuru incir ceviz bu tarz şeyler yedim 1 avucu geçmeyecek şekilde.

• Bunu bende biliyorum

• bence sen nasıl verdiğini güncellemeye yaz :)

0|0
    0|0
  • Yüzümden veremiyorum ya ve göbegim düzleşemiyor

0|0
    0|0
    • cardio egzersizleri yap günde 1 saat ve bol su iç toparlanırsın :)

• Normalde 1.68 boyum var işte 48 kiloydum cok zayıftım şimdi 54 kiloyum normal kilodayım ama böyle bir garip geliyorum göbeğim oldu hafif rahatsız ediyor beni

• dediğim gibi en etkili spor cardiodur. cok etkili tavsiye ederim

Yükleniyor...