Tenis kursu isteyen 15 yaşında kardeşim var?

15 yasinda kardeşim var daha önce tenis oynamadi nasıl öğrenebilir? nereler kurs veririm yaşı uygun mu geç mi kalmış ve tenis oynayanlar ne önerirsiniz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• O kardeş sensin bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence uygun

0|0
    0|0
    • Hangi kuruluşlarda öğrenebilir peki ben hiç oynamadim bir bilgim yok yonlendiremiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Profesyonel tenisçi olabilmek için 5-7 yaş arasında başlanması gerekiyor en geç.

Ama hobi olarak oynayabilir tabi.

0|0
    0|0
    • Hobi olarak oynayacak her spor için öyle zaten küçük yaşlarda başlayanlar profosyonel olur ancak yani önemli olan öğrenmesi hobi edinmesi eğlenmesi

• Peki nasıl bir kursa gitsin nasıl uygun olur

• Şu an artık neredeyse her şehirde tenis klüpleri var. Herhangi birine kaydolabilir.

Ya da, serbest çalışan antrenörler var. Onlara ulaşabilirsiniz.

Nasıl ulaşacağınızı hiç bilmiyorsanız, il/ilçe spor müdürlüklerine gidin. Onlar yönlendirirler diye düşünüyorum.

• Hayvani fizik gücü, kondüsyon isteyen bir spor, büyük ihtimalle üç antrenmanda bırakır.

0|0
    0|0
    • Neden daha önce basketbol filan oynadı yani spor yapmayan biri değil ayrıca hırslı çoğu konuda başarılı olabilen biri pes etmez merak saldı şimdi oynamalı mi

• Basketbol gibi falan değil çok zor bir spor alışmak zor. Ki raketidir şusudur busudur bir sürü gereci var ve türkiyede çoğu spor gibi pek piyasası yok.

• Evet ama başlaması mi

• Dahaa küçüklerden başlatırlar genelde ama internetten araştr sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence voleybola gitsin boyu uzar.

0|0
    0|0
    • Oynayamıyo yani rezil olmucak kadar oynaya biliyo basketbol oynuyo bide tenis istiyo işte

Yükleniyor...