Sevginin sınırı var mı?

sevgimin sınırının her zaman sınırsız olduğunu sanıyorum acaba gerçekten böyle mi? yoksa sadece belirli bir seviyede mi sevgi duyabilirim? bu sevgi duyduğum kişiye göre değişir mi?

1|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten sevdiğiniz birine karşı sevginin sınırı olduğunu düşünmüyorum. Değer vermek ile sevmeyi birbirine karıştırma derim bu arada. Gerçek sevgi ömür boyu süren sevgidir. Dolayısıyla öyle biri çıkınca kendini sevgi selinin içinde buluverirsin zaten. Bu konuda mantık yürütmeye gerek yok yani.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• sevgilinin bedenini seversen bu sevgi zamana yenik düşer

ruhuyla birlikte seversen ölümsüzdür çünkü ruhlar ölmez

0|0
    0|0
  • Sevgi sınırsız ya da sevgi az çok diye bir kavram yoktur.Ya seversin ya sevmezsin.2 seçenek vardır yani.Sevgiyi sadece sürekli hale getirebilirsin.Herkes sever ama sürekli değil.Bi yerden sonra değişir herşey

0|0
    0|0
  • senin sınırların dahilindedir... bu arada başka profil resmi bulun artık ya, o kız bile büyüdü evlendi :)

0|0
    0|0
  • sınırı yok bence

0|0
    0|0
  • Siniri olmali sinirsiz olursa yandin gitti bayanlar sinir koymali yoksa basina bir is gelebiilir

0|0
    0|0
  • şöyle kimi insan 40 voltluk ışık verir sevgide kimi100 kimide 1000 verir kişiye göre degişir

0|0
    0|0
  • aşka sevgiye sınır konmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgi bedava, sınırsız...

Önemli olan ona sınırlı olduğunu göstermek.. Aksi takdirde poposu kalkar..

Seviyorum ama sevmeyebilirim de..

0|0
    0|0
  • sınır yoktur fiziksel ama saygı olmak zorunda onunla sınırlı olunuyor olmasıda şart.çok saçma söylenince lakin doğrusu hep bu oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...