Iddia oynayanlar ve bu konuda iyi olanlar bana öğretir misiniz?

harbi merak sardım bana bir anlatır mısınız?çok merak ediyorum oynayıpda kazanan var mı aranızda

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir müddet oynadım kazandımda kaybettimde tabi bir 20 tl filan zarar etmişimdir fakat spor kültürümü,vizyonumu,spor bilgimi baya ilerletti. en son 2 tl ye bir kupon yapmıştım 450 tl filan veriyodu hepsi tuttu bir tek M.city ilk yarı beraber ikinci yarı m.city kazanır dedim. 2. yarı maç 0-0 devam ediyor tv den izliyorum güçlü bir rakipte değil karşı taraf 4-5 defa savunmayı 3e 2, 4e 3, 2e1, yakaldı 1-2 defada kaleciyle baş başa kaldı fakat gol atamadı sinir oldum. onda sonra bıraktım zaten haram dedim. sonra kaç defa kupon yaptım 2.000 tl 3.00tl 5.000 tl gibi rakamları bile tutturdum ama yatırmadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kazanan çok ama böyle 2 dakikada anlatılacak bir olay değil

0|0
    0|0
  • inanma yalan söyler eğer kazanıyorum diyen varsa. 100 milyonluk kupon yaparsın 50 lirasını bile kazanamazsın.

0|0
    0|0
  • Ancak tek maça ciddi rakamlarla ve para yönetimi yaparak oynarsan kazanabilirsin. Onun dışında gelen gider.

0|0
    0|0
  • başlama

0|0
    0|0
  • amacınız maçları takip ederken heyecan yaşamaksa bazı sitelerde yazarlar var onların kuponlarına oynayıp takip edin internetten,para kazanmak için oynuyacaksanız kesinlikle oynamayın,en kral futbol yorumcusunun bile tahminleri tutmaz adı üstünde şans oyunu.

0|0
    0|0
  • küçük oynayacaksan oyna sorun yok, hani haftada 2 kupon 2 tl den falan

büyük oynayacaksan batarsın, bir defa 300-500 alırsın sonra 50 basarsın sonra 100 bir bakmışsın eline avcuna geçen tüm parayı yatıröışsın, iddaa yüzünden karısından ayrılan büssürü adam var, borç batağına girmiş eşinin altınlarını idddaya basmış gerek yok öyle şeylere, hiç oynamıyorsan bulaşma derim, iddada daima oynatan kazanır kasa kazanır sürekli...

maç istersen hafta sonları yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • ne iddası ya bu yasımakadar sans oyunu oynamadım 2 haftadır 10 numaraya yapmadıgım kombıne rakam kalmadı 2 haftada 1000 lıram gıttı 2 hafta assagı yukarı aynı rakamları cıkardılar:(

0|0
    0|0
  • Ben hayatımda 2 kez oynadım oda bildiğimden değil arakadaşlarıma ortaklıktan ki ikiside yattı.Bende cok merak duyarım iddia'ya.

0|0
    0|0
  • Buradan öğrenemezsin ki yahu :)

0|0
    0|0
  • Çok oynadım çok kazandım.Ama 2 hafta önce tek golden 20 bin lira gitti.O günden sonra oynamıyorum.Oynamam da artık

0|0
    0|0
  • hic başlama bence ondan gelen paranın ne hayrını görecen ne kazanacan başta eglenceli gele bilir sıkıntı sıkıntı

0|0
    0|0
  • hiç oynamadıysan öyle devam et gerçekten...1 kere kazanırsın 3 kuruş sonra 10 misli cebinden çıkar farkında olmadan...

0|0
    0|0
  • Bulaşma Cebindeki paranın bereketi kaçar şahsen yaşanmıştır

0|0
    0|0
  • Öğrenme böyle şeyler haram paraya bulaşma.

0|0
    0|0
  • bence hiç merak salma helal olmayan bişey

0|0
    0|0
  • Alırsın aldığından fazlasını verirsin.. Kasa hep kazanır..

0|0
    0|0
  • yok abisi öyle biri öyle kazanan biri olsa maaş bağlayıp onu yanımda çalıştırıcam.

0|0
    0|0
  • bilmiyorsan başlama hiç

0|0
    0|0
  • boşver öğrenip napcan zarar tümden

0|0
    0|0
  • İddaa oynama, boşver.

0|0
    0|0
  • boşver sonra bağımlısı olun iyi bişey değil...

0|0
    0|0
  • idda bayine git oynasınlar sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok bildiğimden değil zor bildiğimden asdfgjkl

arada oynuyorum ama nasıl öğretilir ki aç bilyoner.com u kurcalaya kurcalaya öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Posta gazetesini Haydar Dümen olduğu için aldığım zamanlardı hiç unutmam. Kesin tutacak diye kupon yapmışlar, ben de deneyeyim dedim. Son parami ona yatırmıştım ve tek maçla yattı kupon :( daha da posta almadım :(

1|1
    0|0
Yükleniyor...