Erkekler evlenmekten neden kaçar?

erkekler evlenmekten kaçar derler ya? bu söz ne kadar doğru..doğruysa neden kaçıyorlar..sebebi ne olabilir?

0|0
9|29

En İyi Erkek Görüşü

• kactım ama en sonunda enselendık hacı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• adam evlenmeden de artık istediği şeyleri yapabiliyor. neden evlensin ki? hayatını tek bir kadına neden adasın? bir çok kadınla birlikte olmak varken. kullandırtmayın kendinizi bak nasıl istiyorlar evlenmeyi. ben şahsen evlilikten kaçmam niye kaçayım. çok güzel bir şey sevdiğin insanla olmak sürekli.

0|0
    0|0
  • bir ağaçta bir sürü elma..neden sadece bitane yiyeyimki..hiç yoksa altında bekler çürük çarık düşer onlarlada idare ederim..

0|0
    2|0
  • genel olarak söylenecek herşey söylenmis sorumluluk alma korkusu, bağlı kalmak istememek,

maddiyat, dırdır vs. ama asıl etkili olan karşısındaki kızın cidden evliliğe hazır bir kız olduğunu dusunmemektir yoksa karşındaki hatun o sıkıntıları geri plana artırabilirse erkekleri kandırmak kolaydır :) şöyle ki erkekler evliliğe duygusalliktan ziyade mantikla yaklaştığı için önce mantığı geri plana artırabilmeniz gerekli ;)

0|0
    0|0
  • Erkeklerin evlenmekten kaçınmalarının sebebi, evlenmek için kendilerini hazır hisetmemeleri ve kendilerine güvenmemeleridir. Ayrıca başka bir sebebi de maddi olarak kendilerini hazır hissetmemeleri, örnegin işinin ve evinin olmamasıdır. Evlilik sorumluluk ister, bir erkek hernekdar sevsede şartlar müsait degilse evlenmek istemez.

0|0
    0|0
  • evlenmekden kaçmaz ki erkekler?ya tam sigortalı işi yoktur. maaşı azdır... ya da sevdiği kızı bulamamıştır... henüz yaşım erken daha niceleri cıkar diyo olabilir... annesi babası daha var oğlum der... bir sürü neden ... bir arkadaşım vardı... evlenmekden kaçıyodu yaşı kemale erdi zenginde parada var ama evlenmekden kaçıyodu.. en sonunda öğrendim zorla... penisinin boyutu cok ufakmış :Pp,

0|0
    0|0
  • adriana lima yok ki

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye ve yaşamla ilgili beklentilerine göre değişiklik gösterir. Ben evlilikten kaçan bir insan değilim, zamanı geldiğinde olması gereken bir şey. Buradan aldığın cevaplar dahilinde kişiden kişiye değiştiğini göreceksin :)

0|0
    0|0
  • erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır.

Bazende bayanlar kaçiyor

1|0
    0|0
  • kadınlar bu mevzuyu çok büyütüyor...her erkeğin kendi göre soyal..iktisadi hatta politik olarak nedenleri vardır evlenmemek için...evlenme nedenleri varsa bu onun sosyal bir kurum olan evlilikten kaçtığı anlamına gelmez...zaten evlenmek gibide zorunluluğu yok ne kadının ne de erkeğin...

0|0
    0|0
  • bence kadınlar kaçıyor evlenicem diye yaklaşık 2 sözlülük 3 nişanlılık 1 evlilik yaptım sevgililerimi saymıyorum bile hepside iş ciddiye binince korkup kaçtılar bunda mesleğiminde etkisi olabilir tabiki ama ben çok evlilikten kaçan kız arkadaşım oldugundan bence siz kaçıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • evlendiği zaman bir kişiye bağlı olacak, kaçamak yapamayacak, istediği gibi davranamayacak, sorumluluk alacak, sadık kalacak bu yüzden kaçarlar

0|0
    0|0
  • ben evlenmek üzereyim ama şu an ufukta görünen maliyet bana 50 bin törkiş lira. evlenmekten kaçanları çok iyi anlıyorum. her babayiğidin harcı değil

0|0
    0|0
  • eskisi gibi rahat olamamaktan, sorumluluk almaktan, belkide parasızlıktan evlenmekten korktukları doğrudur..

0|0
    1|0
  • özgürlük gibisi var mı

kafesleneceksekte buna deyecek bir kadın olmalı

0|0
    1|0
  • link

tam bu sebepten

0|0
    0|0
  • yeterince tanımayıp güvenmediği içindir,

kendini hazır hissetmediği içindir

evliliğin özgürlüğünü öldüreceğini bildiği içindir.

0|0
    0|0
  • kızlara güvenmediği için. 10 yaşımdan beri ciddi ilişki düşündüm hep, 23 teyim hala o ciddiyeti kimsede görmedim ayrıca piyasanın durumu da malum o yuzden şuan soğuk bakıyorum artık karşı tarafın beni ikna etmesi gerek ben istemem yani.

0|0
    0|0
  • böyle daha kolay hayat laylay lom dır dır yok sorumluluk yok sıkıntı yok sabah kaltında ohhh cekiyor sonra hele şu aşkımı bir arayım kimileri alem takılıyor yanii

0|0
    0|0
  • Kızlar kovaladıkları için...

0|0
    0|0
  • Ben kız tarafının süvarisi olup sağa sola koşturmaktan hazetmeyeceğim için kaçıyorum, yalan yok.

0|0
    0|0
  • Bence geneli Sorumlulukdan dolayı kaçar :) bknz : Kendim :D

0|0
    0|0
  • sorumluktan ve korkaklıktan

kaçar

aynı benim gibi:)

0|0
    0|0
  • sevmiyorsam kacarımm seversemm kırmızı halısı olurumm

0|0
    0|0
  • niye kaçıyorz la biz sevmekden ayıpp bize :P

0|0
    0|0
  • bağlanmak istemem ben bir kişiye. sorumluluğumda artacak gerek yok

0|0
    0|0
  • korkarız çünkü bağlılıktan

0|0
    0|0
  • sevmiyordur

0|0
    1|0
  • bize göre değil evlilik çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sonuçta evlilik insanın hayatını değiştirir ister istemez. Bazı şeyler kısıtlanır. Sadece erkeklere özel bir durum değil. Ben de korkarım mesela. link

1|0
    0|0
  • Sorumluluk almak istemezler ve bağlılık korkutur.

0|0
    0|0
  • Sorumluluk almak zor gelebilir, tüm hayatını tek bir kaıdnla geçirme düşüncesi ağır gelebilir,ev geçindirme derdi vs

0|0
    0|0
  • evlenmek istemiyordur

0|0
    0|0
  • "Hiçbir zaman kök salmamış ki.

Sırf bir gün çekip gidebilmek için."

0|0
    0|0
  • Kadınları kolay elde ettikleri için.

0|0
    0|0
  • korkuları yüzünden.

0|0
    0|0
  • sorumluluk kabul etmezler ..

0|0
    0|0
  • sadece bir kıza 1 ömür hapis olacakları içindir tatlııım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...