Günde 300 mekik nasıl?

Günde 300 mekik nasıl?

Günde 300 tane mekik çekiyorum ama dik kalkamıyorum faydası olur mu 2 ayda bel incelir mi?

0|0
7|29

En İyi Kız Görüşü

• Herkes hayir falan diyor ama ben yaptim ise yaradi valla

0|0
    0|0
    • İncelir dimi ya

• Çok teşekkürler bende devam edicem 😊

• insallah basarirsiiiin☺

Erkekler Ne Diyor 29

• Günde bin tane mekik çeksen yinede belini inceltemezsin boşa canına eziyet etme..

Beli ve basenleri inceltmek vede sıkılaştırmak için plank çalışacaksın..

0|0
    0|0
  • Abartma zorlama.

0|0
    0|0
  • yarım mekikte çeksen çekiş şeklini duruşunu sistemi bozmadıktan sonra işe yarar

0|0
    0|0
  • şu koyduğun resimdeki gibi topla bacaklarını. ve sadece boynunun biraz aşağısına kadar olan bölgeyle in kalk. tamamen doğrulma. ve bunu hızlı hızlı yap

0|0
    0|0
  • yapamazsın

0|1
    0|0
  • Esas Çakı sitili denwyecwksin o gobek yaglarina iyi gelir 4 set seklinde ginde 2 kere ceksen 40 gunun sonunda gobektwki dis erimeyen sarkik dokunun kayboldugunu goreceksin kalclarada faydasi dokunur ama spor disiplin gerektirir iki elin kanda olsa aksatmayacaksin

0|0
    0|0
  • günde 300 mekik cok sacma 10 tane cek yemek ye 10 tane çek tuvalete git falan eger vücüdunun forma girmesini istiyorsan set set yapmalısın mesela 20 mekik 10 saniye dinlen 20 mekik 15 saniye dinlen 20 mekik 20 saniye dinlen diye belirli saatlerde hergün ancak o zaman iyi bir vücuda sahip olabilirsin

0|0
    0|0
    • bir anda yapmıyorum zaten anlaöıyo musunuz ya sanahtan akşama kadar 24 saat içinde 300 mekik

• Dik kalkamıyorum derken ne demek istiyorsun

0|0
    0|0
  • Diyet olmadıktan sonra 1000 defa çek :D

0|0
    0|0
  • karnın sıkılaşır incelmez

0|0
    0|0
  • Zaten dik kalkman gerekmiyor. Bol bol merdiven çık mekiklere devam et. Squat ı da ihmal etme. Yapamazsın diyen ergenleri de salla.

0|0
    0|0
    • 300 tane çekiyorum bir anda değil tabiki sabahtan akşama kadar neden millet yapamazsın diyo anlamadım gayet kolay yani

• Tamam teşekkürler inşallah incelir

• Önemli olan sayı değil o bölge deki yanma. Mekik tek başına yetmez. Yan mekikleri de yapacaksın. Squat ı da evde yap. Merdiven çık. Kalça ve bel belirgin incelir.

• Tabi olur 300 çok iyi bende 100 çekiyorum

0|0
    0|0
  • bel egsersizi farkli

0|0
    0|0
    • Ondanda yapıyorum kendi etrafımda dönüyorum felan

• Super ,3 ay oncesine kadar ben gunde 500 yapiyordum bir sure zor gelir ama alistikca zevk aliyosun degisimi gordukce de hosuna gidiyor :) spor iyidir bence basla :)

0|0
    0|0
  • İyide ne gerek var

0|0
    0|0
    • Kötü duruyo çünkü göbek

• Eriticem de kas niye yapmıyım kötü duruyo dimi bayanlarda

• Evet o ne öyle erkek gibi

• olur diyette yap

0|0
    0|0
  • onemlı olan cok degl dogru yapmak 100 tane yap dogru yap

0|0
    0|0
  • Amacın ne 300 mekikle?

0|0
    0|0
  • ıncelmez

0|0
    0|0
  • Hayırlısı, inşallah :)

0|0
    0|0
  • günde 300 mekik çekemezsin.

0|0
    0|0
    • Dinlene dinlene bir anda değil ya ne var bunda

• anladım başarırsın inşallah hedef koyman bile güzel.

• İnşallah 😊

• Sakami bu haftada 4 kez antreman yapsan daha iyi hic güleceğim yoktu 300 mekik falan didjkxidkdkdkdi

0|0
    0|0
  • 300 kesinlikle fayda eder

0|0
    0|0
  • Mekik bel inceltmez sadece sıkılaştirir

0|0
    0|0
  • 300 mekiği bir keredemi çekiyosun :/

0|0
    0|0
  • boşuna yoruyosun kendini
    25 x 3 leg raise
    25 x 3 crunch

yap...

0|0
    0|0
    • Bunlara baktım internetten çok zor değil yaparım evde de boşa yapıyosam incelmezse bide

• sen dediklerimi yap daha verim alırsın ama bundan önce 25 dk yerinde sayarak koş bunlar bitince 30 dk daha koş

• Okadrini nasil cekiyn

0|0
    0|0
  • günde 300 çok iyi

0|0
    0|0
  • Yag tabakasinin altina birde kas eklersin... Belinin incelmesi icin diyetle yaglari eriteceksin, o yag erimedigi sürece sadece yagin altina kas yaparsin..

0|0
    0|0
    • Yağ nasıl eriticem streçmi sarsam

• O zaman zamana birak, belinde, göbeginde yag varsa zaten erir, ama bu 2 ayda olurmu o senin diyetten ne anladigina bagli.. Yani 1,55 cm boyunda 90 kG agirliginda bir bayansan, 2 ayda belin inceceik kalmasi imkansiz, uzay diyetide yapsan..

• 165 boy 58 kg

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...