Transferler Hakkında

Arkadaslar Burak YILMAZ 20 bin € atletico madrid'e

Fernanda Muslera 20 bin € Arsenal'e

gidecekmiş ne düşünuyorsunuz gitmeli mi

ben uzuldum bir GALATASARAY lı olarak ama Burak gidebilir yeri dolar gelen parayla ama Muslera hiç olmassa bir sezon daha kalmasında yanayım ve Trabzonsporlu Onur ile anlaşmısız siz ne diyorsunuz birde Melonun yerine 15 bin € YAYA TOURE ile anlasmısız diyorlar DRAGBA önçü olmus bununla ilgilide siz ne diyorsunuz

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• İyi para verirlerse Muslera'da gitsin. Uruguay Milli takımında balon gibi goller yiyor. Hani savunmamız biraz iyi ve yediğimizden fazla atıyoruz da o yüzden fazla göze batmıyor yediği goller.

Tolga Zengin gelebilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne gereği var:)

0|0
    0|0
    • ya bir yerde gerek var parası iyi kulube yardımı olcaksa iyi olur ve yerinede iyi oyuncular gelir ama kale icin dusundurucu bu olay

• Evet Onur Muslera gibi olamaz

• ama taffarel gibide bir kaleci antrönörümüz var bence yetiştirirse gusel olur muslerada iyi degildi bizde bole oldu yani

Erkekler Ne Diyor 9

• O fiyata vermezler ikisini de bence.

0|0
    0|0
  • Yaya Toure çok zor transfer

0|0
    0|0
    • aynen ole bende inanmak istemedim ama drogba özel ilgilenmiş bide bu sene zaten ayrılacakmıs 15 bin teklif etmişiz melo gidecekmiş gelio flan dediler

• Gelirse süper olur şu anda bana göre mevkisinin en iyi oyuncularından biri

• zaten afrikada en iyi oyuncu secildi ve dunyanında en iyisinden biri yani

• onur tafarel abisinden biraz bişeyler kapsın muslerayı geçer sen rahat ol. o tafareli altyapıya koy 10 tane kaleci çıkar şerefsizim :D

0|0
    0|0
  • hocam ne 20 bin eurosu ya 20 milyon diyecektin herhalde.. ikinci lig oyuncularının bile bonservisi 20 bin eurodan fazla

0|0
    0|0
  • Nasıl olsa alt yapı takımımız trabzon war :D onur'u alırız. Melo'da da sıkıntı yok gidebilir. Bu sene bir katkısıda yok zaten

0|0
    0|0
  • Onur süper kaleci bence Muslera ayarında bir kaleci eğer Onur'u alırsa GS iyi iş yapmış olur yabancı kontenjanı da düşüyor yerli çok iyi bir kaleci valla Onur.

0|0
    0|0
  • Fiyatlar az bence. Hele ki muslera için çok az bir rakam bu.

0|0
    0|0
  • Hayal bunlar.O paraları vermez hiçbir kulüp.

0|0
    0|0
  • tatlı rüyalar

0|0
    0|0
Yükleniyor...